abc.lv skaitļos

Lietotāji online60
Aktīvie uzņēmumi24905
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
LVC: Daugavpils šosejas posmu Lielvārdē pārbūvēs, no Ogres līdz Ķegumam atjaunos segumu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LVC: Daugavpils šosejas posmu Lielvārdē pārbūvēs, no Ogres līdz Ķegumam atjaunos segumu

LVC: Daugavpils šosejas posmu Lielvārdē pārbūvēs, no Ogres līdz Ķegumam atjaunos segumu

Uz Daugavpils šosejas Ogres novadā sākas seguma atjaunošanas būvdarbi posmā no Ogres līdz Ķegumam (39,15.–46,23, km), savukārt šosejas posmu cauri Lielvārdei (51,30. –56,70. km) šonedēļ sāks pārbūvēt. No Ogres līdz Ķegumam autovadītājiem būs jārēķinās ar ierobežojumiem līdz septembra beigām, bet Lielvārdē būvdarbi turpināsies līdz pat 2023. gada rudenim.

Iesākot būvdarbus, no Ogres līdz Ķegumam būs viens reversās kustības posms, ātruma ierobežojums posmā 70 km/h un 50 km/h; ierobežojumu apjoms pieaugs atkarībā no veicamajiem darbiem. Būvdarbu ietvaros sakārtos ūdens atvadi, atjaunos pieturvietu platformas, tiltam pār Ķilupi atjaunos konstrukcijas un izbūvēs jaunas drošības barjeras. Visā posmā veiks asfaltbetona seguma izlīdzinošo frēzēšanu un profila labošanu ar karsto asfaltu, un ieklās asfaltbetona dilumkārtu, kā arī visā posmā, izņemot Ciemupi, izbūvēs akustisko ribjoslu.

Iepriekš segums šajā posmā atjaunots 2011. gadā, kad veica izlīdzinošo frēzēšanu un ieklājās asfaltu divās kārtās.

Banner 280x280 Banner 280x280

Daugavpils šosejas posmu Lielvārdē pārbūvēs, veicot pilnu ceļa segas pārbūvi. Posmā izbūvēs jaunu gājēju un velosipēdistu infrastruktūru, pārbūvēs autobusa pieturvietas, apgaismojumu un uzstādīs jaunus satiksmes organizācijas tehniskos līdzekļus. 1938. gadā uzbūvēto tiltu pār Rumbiņu atjaunos, saglabājot tilta velvi un balstus.

Šonedēļ posmā ierobežojumu vēl nebūs, bet turpmāk to apjoms pieaugs un satiksmi darbu vietā organizēs ar luksoforiem.

Būvdarbus abos posmos veic piegādātāju apvienība VIA un VIANOVA par līgumcenu 9 250 663 (ar PVN), būvuzraudzību veic SIA "Būvju profesionālā uzraudzība", apakšuzņēmējs SIA "IngWay".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.