abc.lv skaitļos

Lietotāji online59
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
MAX – līderis armatūras siešanas tehnoloģijā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

MAX – līderis armatūras siešanas tehnoloģijā

MAX – līderis armatūras siešanas tehnoloģijā

Jau 7. paaudzē MAX Co (Japāna) ražotie armatūras sējēji ir sevi pierādījuši kā vadošos instrumentus armatūras siešanas segmentā gan tehnoloģiski, gan profesionāli. 

Pārsteidzoši mūsdienām, bet inženieri Japānā joprojām strādā pie katras instrumenta detaļas un mezgla, lai tie būtu ilgmūžīgāki un to kalpošanas laiks būtu pēc iespējas garāks, lai lietotājam nerastos pārrāvumi darba procesos, kad instruments atkal un atkal jānogādā servisā. Armatūras siešanas instruments ir salīdzinoši sarežģīts mehānisms, kas nodrošina armatūras stieples padevi un pareizu sasiešanas procesu, lai sējums būtu pietiekami stingrs un izturīgs. Veicot pat ½ miljonu sējumu, pārsvarā instrumentiem papildu remonti nav nepieciešami, izņemot ikgadējo apkopi – tā par MAX instrumentiem saka Kārlis Sīlis, SIA "OTTENSTEN Latvija" vadītājs, oficiālais MAX kompānijas pārstāvis Latvijā.

MAX armatūras instrumentu vēsture
Pirmo automātisko armatūras sējēju RB260, kas darbināms no akumulatora, MAX kompānija laida Japānas tirgū 1993. gadā. Tobrīd tas bija apvērsums armatūras siešanas nozarē, jo kopš tā brīža instruments gan atviegloja armatūras sējēju darbu, gan strauji pacēla darba ražību. Mūsdienās, izmantojot šādu instrumentu, darba ražīgumu var paaugstināt līdz pat 6 reizēm, atkarībā no armatūras siešanas specifikas. Kopš tā brīža MAX kompānija ir vairākkārtēji atjaunojusi savus instrumentus ar jauniem modeļiem, kas kļuva arvien tehnoloģiski labāki un pilnveidotāki, kā RB395, RB398, RB218, RB518, RB650. Plašāk https://www.twintier.global/uk-en/

MAX TWINTIER tehnoloģija


2017. gadā MAX kompānija laida tirgū inovatīvu risinājumu, kas kardināli atšķīrās no iepriekšējiem modeļiem – uz akumulatoru darbināmu armatūras sējēju TWINTIER, kas atkal radīja apvērsumu šinī nozarē. RB441T Twintier tehnoloģijas armatūras siešanas jaunās paaudzes instruments nosaka jaunus standartus savā klasē, pateicoties ieviestajām jaunajām tehnoloģijām – dubulta stieple tiek padota vienlaicīgi konkrētam armatūras sējumam, tādējādi nodrošinot tā stiprāku un stingrāku sējumu un vienlaicīgi nodrošinot stieples ekonomiju, jo instruments lieko stiepli ievelk atpakaļ un izmanto tikai tik stieples, cik nepieciešams konkrētajam diametra sējumam.TWINTIER tehnoloģijas priekšrocības
• 2x mazāks stieples patēriņš no viena ruļļa (265 sējumi 10x10 armatūrai);
• 2x samazināts sasiešanas mezgla augstums (12mm, nav nepieciešams nolocīt);

• 2x stiprāks sējums (pietiekams gan armēšanai, gan  armatūras sietu izgatavošanai);
• 2x vairāk sējumu ar 1 akumulatora uzlādi (4000 sējumu);
• par 30% palielināts siešanas ātrums (5143 sējumi/h);
• plašākas siešanas iespējas (atkarībā no modeļa armatūrai D10XD10 līdz D29XD32).

MAX TWINTIER lietojums
MAX armatūras siešanas instrumenti ir neaizvietojams palīgs tādos darbos kā
• betona paneļu ražošana;
• tiltu un ceļu betonēšana;
• silto grīdu montāža;
• daudzdzīvokļu namu būvniecība;
• pamatu betonēšana.

Lai labāk izvērtētu instrumentu priekšrocības, esam gatavi jums tos nodemonstrēt jūsu objektā vai ražotnē, kā arī esiet laipni gaidīti pie mums, lai apskatītu un notestētu pilnu instrumentu klāstu.

OTTENSTEN LATVIA, SIA
Garā iela 2, Dreiliņi, LV-2130, Latvija
Tālr. +371 20245547, +371 29333348
www.ottensten.lv

https://www.max-europe.com 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu