abc.lv skaitļos

Lietotāji online1121
Aktīvie uzņēmumi28260
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
"McDonald's" plāno celt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu Juglas ielā netālu no topošā "IKEA" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"McDonald's" plāno celt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu Juglas ielā netālu no topošā "IKEA"

Rīga, 27.marts, LETA. Ātrās ēdināšanas uzņēmums "McDonald's" plāno celt jaunu ātrās ēdināšanas restorānu Juglas ielā Rīgā netālu no topošā "IKEA" veikala, aģentūra LETA uzzināja Rīgas pilsētas būvvaldē.

Rīgas pilsētas būvvaldes Vadītāja biroja sabiedrisko attiecību projektu vadītājs Edgars Butāns aģentūrai LETA apstiprināja, ka Rīgas pilsētas būvvalde ir izsniegusi būvatļauju ātrās ēdināšanas restorāna "McDonald's" jaunbūvei Juglas ielā bez numura.

"Pašlaik izdotā būvatļauja neparedz būvdarbus, bet gan atļauj turpināt projektēšanu, izstrādājot pilno būvprojektu," skaidroja Butāns.

Viņš norādīja, ka atbilstoši ieceres pasūtītāju sniegtajai informācijai pēc svētkiem objektā plānots izvietot būvtāfeli par būvatļaujas saņemšanas faktu.

Banner 280x280

"McDonald's" pārstāvji aģentūrai LETA pagaidām ieceres attiecībā uz šo investīciju projektu nekomentēja.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka "McDonald's" pārvaldītājs Latvijā SIA "Premier Restaurants Latvia" 2016.gadā strādāja ar 31,841 miljona eiro apgrozījumu un 1,135 miljonu eiro peļņu.

"McDonald's" darbību Latvijā sāka 1994.gadā, atverot ēstuvi Vecrīgā. "McDonald's" patlaban ir 12 ēstuves Latvijā. "Premier Restaurants Latvia" pilnībā pieder Maltā reģistrētajai kompānijai "Premier Capital B.V.". Uzņēmuma pamatkapitāls ir 4 237 289 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt 2025. gada būves skatei

Aicina pieteikt 2025. gada būves skatei

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2025" rīkotāji – Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar skates titulsponsoru Ceresit – aicina iesniegt pieteikumus pērn ekspluatācijā nodoto objektu skatei, lai noskaidrotu 2025. gada labākās būves. Būves piesakāmas līdz 31. martam. 

Izstāsti Latvijai