abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19872
Nozares raksti856
Ekspertu atbildes2488
Metāla durvju priekšrocības : abc.lv

Metāla durvju priekšrocības

Metāla durvju priekšrocības

Izvēloties ārdurvis mājai vai dzīvoklim, svarīgi, lai tās būtu izskatīgas, izturīgas un uzticamas. Šos kritērijus lieliski izpilda metāla durvis. Bet, vai tiešām tās ir piemērotas katram mājoklim un kā izvēlēties īstās? Kā liecina pircēju atsauksmes un meistaru ieteikumi, metāla durvīm ir virkne priekšrocību. 

Drošība noteikti ir pirmais faktors, kas nāk prātā, apsverot metāla durvju iegādi. Tās ir cietas un izturīgas, grūti uzlaužamas, jo metāls tik viegli nepadodas locīšanai un laušanai. Vadoties pēc šī faktora, metāla durvis pārspēj pat viskvalitatīvākās citu materiālu durvis. Mājoklī ar metāla durvīm spēj ielauzties tikai ļoti prasmīgi un pacietīgi zagļi. Turklāt jaunāko modeļu metāla durvis nāk ar papildus drošības sistēmām, kas liek padoties pat pieredzējušiem zagļiem. 

Kā otrs ļoti būtisks faktors, it sevišķi, ja durvis paredzētas mājai, ir siltumizolācija. Metāla durvīs tiek iestrādāts speciāls siltumizolācijas slānis ar vati vai kādu citu pildmateriālu. Šis slānis kalpo abos virzienos – neizlaiž no mājas tajā esošo siltumenerģiju un neielaiž mājā ārpusē esošo aukstumu. Metāla durvis šajā ziņā ir pat piecas reizes efektīvākas par koka durvīm, nodrošinot siltuma saglabāšanu mājoklī daudz ilgāk. Par to liecina arī pircēju atzinīgie vārdi, piemēram, rakstot Skydas atsauksmes par durvīm, pircēji uzsver, ka šīs durvis ir sevišķi ideālas privātmājai. 

Aplūkot Skydas atsauksmes internetā var šeit: https://lv-lv.facebook.com/pg/SkydasLatvija/reviews/ 

Līdzās siltumizolācijai nāk arī skaņas izolācija. Kā liecina pircēju atsauksmes, nomainot parastās durvis pret Skydas.lv metāla durvīm, mazinājies trokšņu līmenis. Vienas metāla durvis ir efektīvākas pat par divām koka durvīm, jo cauri nav dzirdamas nekādas skaņas. Tas rada ne tiekai mieru, bet arī mājīgumu, jo varat justies savā mājoklī, kā savā drošības saliņā, kur netraucē kaimiņu vai ielas trokšņi. Jo sevišķi aktuāli tas ir dzīvokļu īpašniekiem, kurus ikdienā traucē kaimiņu radītie trokšņi kāpņu telpā. 

Iegādājoties durvis, protams, mūs uztrauc arī cena. Tas ir liels un dārgs pirkums, tādēļ ir pašsaprotami, ka sagaidām, ka durvis kalpos mums gadiem ilgi. Koka durvis parasti cieš vairāk – tās cieš no mitruma, skrāpējumiem un citiem bojājumiem, kas neizbēgami rodas jau tuvākajos gados. Pat pie saudzīgas lietošanas, koka durvis jau pēc diviem vai vairāk gadiem ir zaudējušas savu sākotnējo izskatu un formu. Protams, skrāpējumi un bojājumi rodas arī metāla durvīm, taču metāla durvju remonts ir daudz vienkāršāks un lētāks. Metāla durvju atjaunošanai parasti pietiek ar jaunu krāsas kārtu vai dekoratīvās plēves pārlīmēšanu, un tās atkal izskatās kā jaunas!

Lasot pircēju Skydas atsauksmes, arī pārliecināmies, ka vairumā gadījumu metāla durvis ir bijis labākais no lēmumiem. Vienīgais, kas varētu kavēt izvēlē par labu šīm durvīm ir faktūra un cena. Piemēram, ir mājas, kuru koka fasāde un iekšējais interjers daudz labāk izskatās ar koka durvīm. Taču, ja dzīvojat koka mājā un vēlaties tomēr metāla durvis, arī tam ir risinājums, jo metāla durvis pieejamas arī ar dekoratīvu pārklājumu ar koka imitāciju. Kvalitatīvas metāla durvis ir dārgas, taču to daudzās priekšrocības noteikti atmaksājas. Tādēļ svarīgākais šajā lēmumā ir atrast tikai pareizo ražotāju un modeli – šajā izvēlē noteikti palīdzēs gan citu pircēju un Skydas atsauksmes, gan ražotāju zinošie meistari.

www.skydas.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Piena krāsas renesanse

Piena krāsas renesanse

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Aktuālie piedāvājumi

Izgudrojumi celtniecībā

Izgudrojumi celtniecībā

SIA REIZ aicina ikvienu, kurš jūt sevī aicinājumu radīt ko jaunu un/vai uzlabot jau esošu iekārtu, metodi vai tehnoloģiju, droši doties "izgudrošanas piedzīvojumā"!

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Piena krāsas renesanse

milk_paint_sample__1_

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Bulerjan gaisa apkures krāsniņas siltiem un omulīgiem vakariem tavās mājās

Bulerjan gaisa apkures krasninas

Tuvojoties aukstajam ziemas laikam, daudzi apsver apkures tipa nomaiņu savā mājoklī vai ierīkošanu, piemēram, jaunuzceltā ģimenes mājā. Priekšroka tiek dota visdažādākajiem apkures risinājumiem, jo katram ir savas vajadzības un prasības, tomēr nemainīgu popularitāti iekarojušas gaisa apkures krāsniņas.