abc.lv skaitļos

Lietotāji online37
Aktīvie uzņēmumi22619
Nozares raksti1035
Ekspertu atbildes2577
Metāla durvju priekšrocības : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Metāla durvju priekšrocības

Metāla durvju priekšrocības

Izvēloties ārdurvis mājai vai dzīvoklim, svarīgi, lai tās būtu izskatīgas, izturīgas un uzticamas. Šos kritērijus lieliski izpilda metāla durvis. Bet, vai tiešām tās ir piemērotas katram mājoklim un kā izvēlēties īstās? Kā liecina pircēju atsauksmes un meistaru ieteikumi, metāla durvīm ir virkne priekšrocību. 

Drošība noteikti ir pirmais faktors, kas nāk prātā, apsverot metāla durvju iegādi. Tās ir cietas un izturīgas, grūti uzlaužamas, jo metāls tik viegli nepadodas locīšanai un laušanai. Vadoties pēc šī faktora, metāla durvis pārspēj pat viskvalitatīvākās citu materiālu durvis. Mājoklī ar metāla durvīm spēj ielauzties tikai ļoti prasmīgi un pacietīgi zagļi. Turklāt jaunāko modeļu metāla durvis nāk ar papildus drošības sistēmām, kas liek padoties pat pieredzējušiem zagļiem. 

Kā otrs ļoti būtisks faktors, it sevišķi, ja durvis paredzētas mājai, ir siltumizolācija. Metāla durvīs tiek iestrādāts speciāls siltumizolācijas slānis ar vati vai kādu citu pildmateriālu. Šis slānis kalpo abos virzienos – neizlaiž no mājas tajā esošo siltumenerģiju un neielaiž mājā ārpusē esošo aukstumu. Metāla durvis šajā ziņā ir pat piecas reizes efektīvākas par koka durvīm, nodrošinot siltuma saglabāšanu mājoklī daudz ilgāk. Par to liecina arī pircēju atzinīgie vārdi, piemēram, rakstot Skydas atsauksmes par durvīm, pircēji uzsver, ka šīs durvis ir sevišķi ideālas privātmājai. 

Aplūkot Skydas atsauksmes internetā var šeit: https://lv-lv.facebook.com/pg/SkydasLatvija/reviews/ 

Līdzās siltumizolācijai nāk arī skaņas izolācija. Kā liecina pircēju atsauksmes, nomainot parastās durvis pret Skydas.lv metāla durvīm, mazinājies trokšņu līmenis. Vienas metāla durvis ir efektīvākas pat par divām koka durvīm, jo cauri nav dzirdamas nekādas skaņas. Tas rada ne tiekai mieru, bet arī mājīgumu, jo varat justies savā mājoklī, kā savā drošības saliņā, kur netraucē kaimiņu vai ielas trokšņi. Jo sevišķi aktuāli tas ir dzīvokļu īpašniekiem, kurus ikdienā traucē kaimiņu radītie trokšņi kāpņu telpā. 

Iegādājoties durvis, protams, mūs uztrauc arī cena. Tas ir liels un dārgs pirkums, tādēļ ir pašsaprotami, ka sagaidām, ka durvis kalpos mums gadiem ilgi. Koka durvis parasti cieš vairāk – tās cieš no mitruma, skrāpējumiem un citiem bojājumiem, kas neizbēgami rodas jau tuvākajos gados. Pat pie saudzīgas lietošanas, koka durvis jau pēc diviem vai vairāk gadiem ir zaudējušas savu sākotnējo izskatu un formu. Protams, skrāpējumi un bojājumi rodas arī metāla durvīm, taču metāla durvju remonts ir daudz vienkāršāks un lētāks. Metāla durvju atjaunošanai parasti pietiek ar jaunu krāsas kārtu vai dekoratīvās plēves pārlīmēšanu, un tās atkal izskatās kā jaunas!

Lasot pircēju Skydas atsauksmes, arī pārliecināmies, ka vairumā gadījumu metāla durvis ir bijis labākais no lēmumiem. Vienīgais, kas varētu kavēt izvēlē par labu šīm durvīm ir faktūra un cena. Piemēram, ir mājas, kuru koka fasāde un iekšējais interjers daudz labāk izskatās ar koka durvīm. Taču, ja dzīvojat koka mājā un vēlaties tomēr metāla durvis, arī tam ir risinājums, jo metāla durvis pieejamas arī ar dekoratīvu pārklājumu ar koka imitāciju. Kvalitatīvas metāla durvis ir dārgas, taču to daudzās priekšrocības noteikti atmaksājas. Tādēļ svarīgākais šajā lēmumā ir atrast tikai pareizo ražotāju un modeli – šajā izvēlē noteikti palīdzēs gan citu pircēju un Skydas atsauksmes, gan ražotāju zinošie meistari.

www.skydas.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Ūdens sūkņi – no "Akvedukta"

Ūdens sūkņi – no

"Akvedukts" vairāk nekā 25 gadu garumā piedāvā dažāda lietojuma ūdens sūkņus. "Akvedukta" speciālisti jums palīdzēs izvērtēt un ieteiks labāko − vai tas būtu sūknis ūdensapgādei, iegremdējamais sūknis drenāžai vai kanalizācijai vai cirkulācijas sūknis apkures sistēmai. 

Aktuālie piedāvājumi

Energoefektīvas koka karkasa mājas

Energoefektīvas koka karkasa mājas

JK Būve piedāvā koka karkasu māju būvniecību ar pilnu apdari. Vairāk nekā 15 gadu pieredze būvniecībā. Strādājot skandināvu valstīs, iegūtā pieredze ļauj veikt karkasa māju būvniecību pēc augstākajiem standartiem.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Reaton" vannas istabas būvniecība: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veidojot savas vannas istabas stilu, jāpievērš uzmanība tās funkcionalitātei un dizainam, jo, iespējams, ka tieši šī telpa kļūs par tavu miera ostu un pozitīvās enerģijas avotu. "Reaton" īstenos tavas ieceres atbilstoši jaunākajām interjera dizaina un stila tendencēm.