abc.lv skaitļos

Lietotāji online114
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Metāla garāžas, angāri un moderna apkārtnes labiekārtošana : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Metāla garāžas, angāri un moderna apkārtnes labiekārtošana

Metāla garāžas, angāri un moderna apkārtnes labiekārtošana

Dažādas palīgceltnes, it īpaši metāla garāžas, nenoliedzami, ir viens no universālākajiem palīgēku veidiem, ko varētu iedomāties. Neatkarīgi no tā, vai garāža jau ir veidota kā piebūve dzīvojamai mājai vai atrodas nedaudz tālāk no tās, lietojums garāžai būs vienmēr. Līdzās automašīnu glabāšanai garāžas bieži vien tiek izmantotas arī kā noliktavas telpas un pieliekamie. Būvējot privātmāju, garāžas celtniecību var jau iekļaut projektā, taču, ja pēc šāda veida būves vajadzība rodas pēc tam vai arī vēlaties, lai garāža atrodas tālāk no mājas, iespējams uzstādīt moduļu garāžu. 21. gadsimta priekšrocība ir moderni risinājumi tik pierastām lietām, piemēram, dažādu izturīgu, ietilpīgu un citādi funkcionālu palīgēku montāža. Pieejamas gan siltinātas, gan nesiltinātas garāžas. Cenas atkarīgas no garāžas lieluma, izgatavošanas materiāla un citiem aspektiem, kas vairāk vai mazāk spēlē lomu cenas noteikšanā.

Kādas funkcijas pilda angāri?
Mūsdienās angāros ir pieņemts pat rīkot ballītes un kāzas. Angāri ir ilgtspējīgas un universālas būves, un to lietošanai ārkārtīgi daudz veidu, kas mūsdienās spēlē lielu lomu, ja jāizvēlas starp vienu vai otru produktu vai pakalpojumu. Angārus ir iespējams veidot pēc klienta vēlmēm – sākot ar izmēru un beidzot ar specifikāciju, izmantotajiem materiāliem un daudz ko citu. Angāru cenas un montāžas izmaksas ir atkarīgas no izvēlētā materiāla, konstrukcijas veida, izmēriem un citiem rādītājiem. Pieejami kantaini angāri, lokveida, apsildāmi, dažādos izmēros, kā arī tie var būt piemēroti atšķirīgām vajadzībām – rūpnieciskai ražošanai, noliktavas telpām, pasākumu rīkošanai utt. Domus Angāri ir viens no pārliecinošākajiem tirgus līderiem un to pierāda apmierināto klientu skaits.

Mūsdienīgi labiekārtošanas pakalpojumi
Apkārtnes un ēku labiekārtošanas darbi ir atsevišķa Domus Angāru pakalpojumu pakete, kas tiek piedāvāta klientiem. Sākotnēji šķiet, ka betonēšanas darbi nav nekas sarežģīts, taču vislabāk to uzticēt profesionālim. Jebkurā arodā ir jāpārzina darba specifika, un atsevišķiem objektiem šāda veida darbu veikšana var prasīt vairāk zināšanu, nekā sākotnēji varētu šķist. Bruģēšanas darbi ir vēl viens darbs, kas jāuztic profesionālim, jo daudzi nemaz nezinās, ka pastāv dažādi bruģa ieklāšanas veidi, kas piemēroti vietas lietojumam. Pareizi ieklāts bruģis kalpo gadu desmitiem. Jumta uzstādīšana arī ir tas pakalpojums, ko Domus Angāri piedāvā savā sarakstā. Visdažādāko materiālu jumtu uzstādīšana tiks veikta ātri, ērti un bez liekām problēmām.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu