abc.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi28013
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Mūkusalas "Maxima XX" veikala rekonstrukcijā investēs vairāk nekā trīs miljonus eiro : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Mūkusalas "Maxima XX" veikala rekonstrukcijā investēs vairāk nekā trīs miljonus eiro

Mūkusalas

Rīga, 15.marts, LETA. Mazumtirgotājs "Maxima Latvija" Mūkusalas ielas 73 veikala "Maxima XX" rekonstrukcijā investēs vairāk nekā trīs miljonus eiro, aģentūrai LETA pastāstīja "Maxima Latvija" Korporatīvo attiecību departamenta direktors Jānis Beseris.

Viņš sacīja, ka pēc rekonstrukcijas veikals kļūs gaišāks un ērtāks. Jaunā veikala konceptā būs dizaina risinājumi un tiks piedāvāts plašs pieprasītu preču sortiments, īpašu uzmanību veltot svaigajām preču kategorijām.

Beseris atzīmēja, ka līdzīgi kā citos rekonstruētajos un jaunatvērtajos "Maxima" veikalos, arī šajā veikalā tiks ieviesti energoefektīvi un mūsdienīgi tehnoloģiju risinājumi, tostarp energoefektīvs LED apgaismojums un modernas dzesēšanas un saldēšanas iekārtas, kas darbojas bez freona un sniedz iespēju no tehnoloģiskā aukstuma iekārtām atgūt siltumu, kuru atkārtoti izmanto veikala darbības nodrošināšanai. Tāpat plānots veikt ēkas fasādes rekonstrukciju, kā arī pieguļošās teritorijas labiekārtošanu.

Veikalu rekonstrukcijai plānots slēgt gada pirmajā pusē.

Banner 280x280

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka "Maxima Latvija", atbilstoši tā pārvaldītāja "Maxima grupe" apstiprinātai stratēģijai, šogad veikala tīkla attīstībā investēs līdz 50 miljoniem eiro

Tāpat šogad "Maxima Latvija" plāno rekonstruēt apmēram desmit veikalus, bet jaunus veikalus plāno atvērt reizi vai divas reizes mēnesī, kopumā investējot apmēram 30 miljonus eiro.

Vienlaikus vēstīts, ka veikalu tīkla "Maxima Latvija" pārvaldītājs "Maxima grupe" apstiprinājis darbības stratēģiju līdz 2025.gadam, kas paredz septiņu gadu laikā investēt 600 miljonus eiro veikalu tīkla modernizēšanā un paplašināšanā.

"Maxima Latvija" apgrozījums 2017.gadā bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa palielinājās par 93,9%, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

"Maxima Latvija" pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai "Lincoln Land Erste B.V". Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 161 tirdzniecības vietas - seši "Maxima XXX", 24 "Maxima XX", 128 "Maxima X" un trīs "MaximaExpress".

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Strauji attīstoties viedajām tehnoloģijām, elektroniskā piekļuve kļuvusi ne tikai par drošības garantu, bet arī par ērtu ikdienas sastāvdaļu gan mājās, gan sabiedriskajās ēkās. Viens no jaunākajiem risinājumiem šajā jomā ir portugāļu ražotāja JNF izstrādātā piekļuves sistēma VOYAGER, kas apvieno elegantu dizainu, drošu tehnoloģiju un vienkāršu attālināto vadību.

Aktualitātes

Ziemeļvalstu kokrūpniecības forumā izcels nozares lomu Eiropas drošības stiprināšanā 

Ziemeļvalstu kokrūpniecības forumā izcels nozares lomu Eiropas drošības stiprināšanā 

Atzīmējot Latvijas Kokrūpniecības federācijas pastāvēšanas 25. gadskārtu, Latvija šogad uzņems ikgadējo Ziemeļvalstu kokrūpniecības forumu, kas notiks 9. oktobrī. Šogad foruma tēma ir kokrūpniecības nozares loma Eiropas noturības stiprināšanā, un tā ietvaros sešu valstu nozaru pārstāvji parakstīs saprašanās memorandu par turpmāko piecu gadu sadarbības mērķiem.  

 

Izstāsti Latvijai