abc.lv skaitļos

Lietotāji online65
Aktīvie uzņēmumi19849
Nozares raksti837
Ekspertu atbildes2480
Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām : abc.lv

Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām

Mūsdienīga un ērta apkure dzīvokļiem un privātmājām

Neliela apkurināmā platība; nav atsevišķa katlumājas telpa; apnicis nēsāt malkas pagales; ziemā vakaros telpās karsti, bet no rītiem auksti – šie ir daži no iemesliem, kāpēc jāmeklē piemērots, mūsdienīgs un ērts apkures risinājums.

Centrālapkures granulu kamīns MARELI SYSTEMS ONYX HYDRO ir ideāla stila, dizaina, kvalitātes un cenas kombinācija. Izmantojot iebūvēto elektronisko vadību, kamīna lietošana ir vienkārša un ērta – nodrošina perfektu temperatūras kontroli jūsu mājās. Atbilstoši interjera dizainam ir iespēja izvēlēties kamīna krāsu: bordo, melnu vai ziloņkaula. Kamīnu var novietot koridorā, virtuvē vai pat viesistabā.

Keramiskais aizdedzes tens nodrošina automātisku granulu aizdegšanos dažu sekunžu laikā. Papildus drošībai ir sensori, kuri kontrolē granulu sadegšanas procesu, apkures ūdens temperatūru, kā arī dūmgāzu temperatūru.

Granulu centrālapkures kamīns ONYX HYDRO atbilst visiem ES standartiem un vides prasībām. Pateicoties novatorisku tehnoloģiju izmantošanai, piemēram, 5 pakāpju kurināmā modulācijai, granulu kamīns sasniedz augstu efektivitāti un zemu CO izmešu daudzumu atmosfērā.

Granulu kamīnam ir vienkārša apkalpošana un ērta lietošana. Kamīna darbība tiek programmēta ar nedēļas "chrono", tam ir saprotams LED displejs. ONYX HYDRO svarīga priekšrocība ir automātiska degļa tīrīšana, kā arī ietilpīgs pelnu trauka nodalījums.

Konsultācijas par apkures katlu un apkures sistēmu ierīkošanu un iegādi Siltumtehnikas centrā "FAN" Rīgā, Ventspils ielā 15.
www.fan.lv
E-pasts: fan@fan.lv

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Dzīvoklis vai māja

Dzīvoklis vai māja

Dzīvoklis vai māja - šis jautājums nomoka ne vienu vien nekustamā īpašuma tīkotāju. SIA REIZ piedāvā izvērtēt lēmumu, izdalot tos aspektus, kas parasti kalpo par pārdomu pamatu.

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Atjaunots PAROC elastīgo izstrādājumu piedāvājums

paroc

Atjaunotā elastīgās siltumizolācijas saime piedāvā 4 izstrādājumus – PAROC® Ultra plus, PAROC® Ultra, PAROC® Solid un PAROC® Sonus ventilējamu sienu, slīpo jumtu un bēniņu siltumizolācijai, kā arī iekšējo starpsienu un grīdas starpslāņu skaņas izolācijas un ugunsaizsardzības nolūkiem.