abc.lv skaitļos

Lietotāji online49
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Mūsdienīgas virtuves iekārtas pēc pasūtījuma – Santasmebeles.lv : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Mūsdienīgas virtuves iekārtas pēc pasūtījuma – Santasmebeles.lv

Mūsdienīgas virtuves iekārtas pēc pasūtījuma – Santasmebeles.lv

Virtuves iekārtas pēc pasūtījuma
Virtuves iekārtas ir neatņemama sastāvdaļa jebkāda tipa virtuvē. Savulaik, būvējot daudzstāvu sērijveida namus, virtuvei tika ierēķināta vismazākā platība un pievērsta vismazākā uzmanība, kas mūsdienās, par laimi, ir mainījies. Mūsdienu arhitektūras un interjera dizaina risinājumi piedāvā arī mazas virtuvītes pārvērst mājīgākajā telpā visā dzīvoklī vai mājā. Lielu lomu šajā spēlē virtuves iekārtas, ko ir iespējams iegādāties gan gatavas, gan izveidot pēc speciāla pasūtījuma, pielāgotas tieši tādām vēlmēm un vajadzībām, kādas ir aktuālas pasūtītājam un viņa ģimenei. Mēbeles pēc pasūtījuma, it sevišķi virtuves mēbeles, ir viena no populārākajām mēbeļu grupām, kuras klienti izvēlas mazliet pamainīt vai pielāgot.

Kā notiek projekta izveide?
Visas virtuves iekārtas tiek izgatavotas, sadarbojoties visām iesaistītajām pusēm  pasūtītājam, dizaineriem un izgatavotājiem. Tiek nodrošināta konstanta atgriezeniskā saikne, lai projekts izdotos tieši tāds kā iecerēts un vajadzības gadījumā būtu iespējams veikt kādas izmaiņas, iepriekš saskaņojot to ar visām iesaistītajām pusēm. Veidojot dažāda veida virtuves mēbeles, daudzu gadu uzkrātā pieredze ir pierādījusi, ka virtuve ir tā telpa visā mājoklī, kurai piemīt īpaša aura. Šo auru lieliski papildina speciāli izgatavotas mēbeles, kas ir mūsdienīgas, ērtas un ergonomiskas.

Ko ir iespējams izgatavot?
Ja aizveram acis un iztēlojamies savu īpašo, īsto un vienīgo virtuvi, kura atbilst visām vēlmēm, tad redzam kā izskatās katrs mazākais sīkums  sākot no furnitūras un beidzot ar virtuves tehniku. Redzam arī to, kā atverams katrs skapītis, kāds ir mehānisms un visas tamlīdzīgās detaļas. Arī apgaismojumu ir iespējas pielāgot gan telpai, gan cilvēkam, kas tajā saimnieko. Iebūvētā tehnika tiek izraudzīta īpaši rūpīgi no uzticamiem ražotājiem un pazīstamiem zīmoliem, ņemot vērā visas klienta vēlmes. Tāpat santehnika un izlietne iekļaujas kopējā virtuves tēlā un saplūst ar interjeru. 

Lai izgatavotu ideālo virtuvi, tiek nodrošināta telpas mērīšana, pilna projekta izstrāde kopā ar dizainera konsultāciju, pilnu un caurspīdīgu izmaksu tāmi, lielisku izgatavošanas termiņu, kā arī pilnu montāžu un uzstādīšanu, jo tieši mūsu meistari to mācēs izdarīt vislabāk!

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu