abc.lv skaitļos

Lietotāji online9
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Mūsdienīgi dīvāni mājoklim : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Mūsdienīgi dīvāni mājoklim

Mūsdienīgi dīvāni mājoklim

Izvēloties mīkstās mēbeles savam mājoklim, daudzi ņem vērā vairākus faktorus, pēc kuriem tiek izraudzīti ražotāji, veikali un varbūt pat opcija mēbeles pasūtīt individuāli. Daudziem būs pārsteigums, ka mūsdienīgas un aktuālas mēbeles ir iespējams pasūtīt tepat Latvijā un tās arī šeit tiks izgatavotas. Līdz šim lielākā daļa pārdevēju, pieņemot individuālus pasūtījumus, tos nodeva tālāk ražošanai Baltkrievijā vai Polijā, bet lielisku meistaru netrūkst arī tepat pie mums Latvijā. Veikalā ir iespējams iegādāties ne tikai jau gatavu produkciju, bet arī apskatīt plašo audumu piedāvājumu un pasūtīt mēbeles. Kā liels pluss ir minams tas, ka visas mēbeles ir aprīkotas ar veļas kastēm, kas lieliski kalpo mantu uzglabāšanai.

Kādi dīvāni būs labākā izvēle?
Kad tiek lemts par labu jauna dīvāna iegādei, jātiek skaidrībā ar to, kāda tipa un stila dīvānu pirksiet. Jāņem vērā arī tas, kurai telpai dīvāns tiek pirkts un kādas būs tā funkcijas. Loģiski, ka dīvāns tiks izmantots sēdēšanai, bet jāņem vērā faktors, vai to ir nepieciešams veidot izlaižamu. Piemēram, dzīvojot vienistabas dzīvoklītī, izlaižams dīvāns ir nepieciešamība, jo viegli transformēt to par guļamo platību. Būsim atklāti  mazā viesistabā, kas pilda arī guļamistabas funkciju, gultu un dīvānu novietot būtu diezgan sarežģīti. Tāpat svarīgi saprast, ka 6 cilvēku ģimenei ar trīsvietīgu dīvānu nebūs līdzēts, tādēļ lielisks risinājums būs U veida dīvāns.

Dīvānu veidi

Agrāk mūsu viesistabas rotāja viena veida dīvāns, kas bija izlaižams. Tas nebija pārāk ekskluzīva dizaina, taču savu funkciju pildīja, un neviens neko vairāk no tā arī negaidīja. Mūsdienās ir citādāk dīvānam ir jābūt maksimāli funkcionālam, tam ir jābūt vizuāli tīkamam, noteikti ērtam, jābūt lieliskā cenas un kvalitātes līdzsvarā un, protams, viegli kopjamam. Gan klasiskie divvietīgie un trīsvietīgie dīvāni, gan stūra, gan U veida dīvāni, kā arī tahtas, tiek veidoti individuāli, balstoties uz klienta vēlmēm un nepieciešamajām funkcijām. Dīvāni nopērkami arī komplektā ar ērtiem pufiem, kurus var izmantot kā žurnālgaldiņus vai dīvāna pagarinājumus.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.