abc.lv skaitļos

Lietotāji online30
Aktīvie uzņēmumi19779
Nozares raksti802
Ekspertu atbildes2467
"MS REAL" - mūsdienu dziļurbuma sūkņu uzstādīšana : abc.lv

"MS REAL" - mūsdienu dziļurbuma sūkņu uzstādīšana

"MS REAL" - mūsdienu dziļurbuma sūkņu uzstādīšana
Mūsdienu dziļurbuma sūkņu uzstādīšanu daudzi arī sauc par urbuma sūkņa uzstādīšanu. Ja nav iespējas pieslēgt pilsētas ūdensapgādi, tas ir vienīgais pilntiesīgs risinājums. SIA "MS Real" profesionāli nodarbojas ar Grundfos dziļurbuma sūkņu pārdošanu un uzstādīšanu. Šie sūkņi ir sevi pierādījuši pasaulē, un vairumā gadījumu tiem nav analogu.

Visiem mūsu uzstādītajiem un pārdotajiem Grundfos SQE sūkņiem ir garantija piecu gadu laikā oficiālajā Grundfos Latvija servisā. Sūkņus kontrolē ērta, moderna un tehnoloģiska automatizācija Grundfos CU301. Automatizācija ļauj diagnosticēt un konfigurēt visu sistēmu. CU301 vadība ir pievienota ūdens padeves sistēmai tikai ar spiediena devēju, un tai nav tieša kontakta ar ūdeni, kas noteikti ir priekšrocība uzstādīšanas laikā un pagarina sistēmas kalpošanas laiku.
 
 Piedāvāto pakalpojumu saraksts
Mēs veicām jaunu dziļurbuma sūkņu uzstādīšanu un esošo dziļurbuma sūkņu apmaiņu.
Cauruļu padeve un savienošana ar akām un mājas iekšpusē.
Grundfos CU301 automatizācijas savienošana un iestatīšana.
Mēs izvēlamies labāko aprīkojumu, ņemot vērā klienta vajadzības.
Iekārtu tirdzniecība un piegāde.
Garantija par paveikto darbu ir 5 (pieci) gadi.
 
Apmeklējot uzņēmuma mājaslapu, jūs varat atrast fotoattēlus ar dažiem no pabeigtajiem projektiem Grundfos SQE sūkņu un CU301 automātikas uzstādīšanai.
 
Dodieties uz mūsu uzņēmuma tiešsaistes veikalu, izmantojot šo saiti - https://msreal.lv/lv/product-category/sukni/dzilurbuma-sukni/grundfos/

Kontaktinformācija:
E-pasts: am@msreal.lv
Mob.tālr. un WhatsApp: +371 29613216
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

Sadzīves tehnika, piemēram, ledusskapis, ir kā neatņemama sastāvdaļa ikdienas dzīvē, kas ļauj ekonomēt uz veikala apmeklējuma rēķina. Rakstā apkopotas 7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi, un to risinājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada

skydas_durvis

Jau vairākus gadus pieprasīts risinājums mājokļa aizsardzības līmeņa palielināšanai ir metāla ārdurvju ierīkošana. Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ir populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada, ko apliecina neskaitāmas pozitīvas Skydas atsauksmes no patērētājiem visā Eiropā.