abc.lv skaitļos

Lietotāji online28
Aktīvie uzņēmumi24893
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Mūsu mājas – mūsu veidotā paradīze : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Mūsu mājas – mūsu veidotā paradīze

Mūsu mājas – mūsu veidotā paradīze

Ikviens no mums, atgriežoties mājās pēc garas darba dienas, vēlas justies atviegloti un laimīgi. Mājas – vieta, kur aizmirst ārpasauli un būt kopā ar saviem mīļajiem vai baudīt laiku vienatnē. Tieši tāpēc ir tik būtiski iekārtot savu mazo paradīzi skaisti! Iesakām apmeklēt tīmekļa vietni, kurā atradīsiet visu nepieciešamo, lai uzsāktu savas mājas iekārtošanu.

Mūsuprāt, pats svarīgākais faktors, sākot vīt savu ģimenes ligzdiņu vai vienpersonisko valstību, ir jūsu un jūsu mīļo individuālās vēlmes. Svarīgas ir ne tikai rūpes par skaistu interjeru vai pārdomātu arhitektūru. Vissvarīgākais vienmēr būs cilvēks, kas šajā mājā dzīvos! Tāpēc, sākot iekārtot savu māju, vispirms būtu jāuzdod jautājums – ko vēlos es? Ko vēlas mana ģimene?

Savukārt mēs vēlamies ar jums dalīties ar dažiem būtiskiem padomiem, kas būtu jāņem vērā, uzsākot mājas iekārtošanu.

  • Nē tumsai, jā – gaismai! Ļoti būtisks ir mājas apgaismojums. Kurš gan nepiekritīs, ka gaisma uzlabo pašsajūtu, aizdzen drūmās domas un vairo radošumu. Taču arī gaismekļi pilda dažādas funkcijas, proti, lasīšanai vai darbā pie virtuves letes jābūt spožam apgaismojumam. Bet romantiskām vakariņām vai mierīgai atpūtai – rāms un nomierinošs. Tāpēc, iekārtojot māju, jums vienmēr jāpadomā, kur un kādi gaismekļi tiks izvietoti.
  • Siltums, kas rada labsajūtu un mieru. Tā kā mājas ir mūsu miera osta, tad svarīgi, lai tajā būtu siltuma sajūta. To var panākt ne tikai ar regulējošām temperatūras sistēmām, krāsnīm vai kamīniem, bet arī ar tādām lietām kā – silti pledi, mīksti paklāji un dekoratīvi spilveni. Audumi, faktūra un krāsa paliek jūsu ziņā.
  • Kārdinoša smarža.  Daudzi zina, ka nekas nepadara māju mājīgāku un siltāku kā nesen gatavota maltīte, ceptas piparkūkas vai mandarīnu smarža. Taču brīžos, kad šīs dabiskās smaržas nepiepilda māju, mēs iesakām sagādāt aromātiskās sveces, patīkamu vīraku vai iepilināt dažus eļļas pilienus īpaši veidotā lampiņā.
  • Tavs radošums – daļa no tā, kas esi. Ļoti svarīgi ir savās mājās, neatkarīgi no tā vai dzīvo viens vai kopā ar ģimeni, ir radīt kaut ko īpašu savai mājvietai. Tas var būt bērna zīmējums, kas ielikts skaistā rāmītī un pielikts pie sienas. Bet tikpat labi tas var būt jūsu veidots dekoratīvais dīvāna spilvens vai vecmāmiņas tamborētais pleds, vai vīra izgatavotais krēsls. Šādas lietas mājai piešķir tās individuālo identitāti.
  • Mēbeļu un pārējo lietu izkārtojums. Svarīgi ir ne tikai, lai jūsu mājas interjers būtu skaists, bet arī ērti izmantojams un pieejams. Tāpēc, iekārtojot māju, rūpīgi pārdomājiet, vai interjera izkārtojums un nevietā novietotas lietas galu galā nekļūs jums par traucēkli.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.