abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
Naftas produktu un smilšu atdalītāji – rūpes par apkārtējo vidi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Naftas produktu un smilšu atdalītāji – rūpes par apkārtējo vidi

Naftas produktu un smilšu atdalītāji – rūpes par apkārtējo vidi
Foto: R.L.M.

Veicot saimniecisko darbību, ir jāpārliecinās, ka tā neatstāj negatīvu ietekmi uz apkārtējo vidi. Nevienam nav šaubu, ka naftas produktu nokļūšana apkārtējā vidē var radīt nozīmīgu kaitējumu dabai, bet – vai jūs zināt, ka naftas produkti var nokļūt dabā jūsu acu priekšā ik dienu un jūs to pat nenojaušat? Autoservisi, autostāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, transporta bāzes, lidostas ir tikai daži saimnieciskās darbības objekti, kuros ik dienas pārvietojas vai uzglabājas tehnika un notiek degvielas uzpildīšana un tehnikas remonts. Šo procesu laikā var rasties šķietami maznozīmīgas naftas produktu noplūdes, kas tālāk ar lietus ūdeņiem nokļūst notekūdeņu sistēmās un pēc tam var nonākt dabā. Notekūdeņi, kas satur naftas produktus, rada apdraudējumu ne tikai dabai un dzīvniekiem, bet arī cilvēkiem. Kā arī, ja naftas produkti regulāri noplūst kanalizācijas sistēmās, tie pielīp pie kanalizācijas cauruļu sienām un ar laiku uzkrājoties var radīt eksplozijas risku. Lai novērstu to, ka ik dienu caur pilsētu kanalizācijas sistēmām dabā nonāk naftas produkti, uzņēmumiem savās teritorijās ir jāuzstāda naftas produktu atdalītāji, kas novērsīs naftas produktu nonākšanu apkārtējā vidē un dabas piesārņojuma veidošanos. Ūdenim plūstot caur atdalītāju, naftas produkti, smiltis un citas cietvielu daļiņas nosēžas atdalītāja apakšā, bet attīrītais ūdens tālāk aizplūst uz kanalizāciju. SIA R.L.M. ir liela pieredze jebkura izmēra un tilpuma tilpņu un rezervuāru ražošanā. Uzņēmums veic naftas produktu un smilšu atdalītāju ražošanu, vadoties pēc klienta individuālajām vēlmēm un ražošanas vajadzībām.

Tauku atdalītāji – rūpes par kanalizācijas sistēmas tīrību


Ikvienam uzņēmumam, kas nodarbojas ar pārtikas ražošanu, ir pienākums izmantot tauku atdalītājus vai uztvērējus, lai atdalītu kanalizācijas ūdeņus no taukvielām. Taukvielu nonākšana kanalizācijas sistēmā rada kanalizācijas aizsērēšanās draudus – kad taukvielas atdziest, tās pielīp pie kanalizācijas cauruļu sienām un sacietē. Uzkrājoties uz sienām, tās ar laiku sāk kavēt notekūdeņu tālāku aizplūšanu un sliktākajā gadījumā pilnībā nobloķē kanalizācijas sistēmu. Kanalizācijas aizsērēšana var negatīvi ietekmēt ne tikai paša uzņēmuma saimniecisko darbību, bet arī pārējo ēkas iedzīvotāju dzīvi un pat visu apkārtējo māju kanalizācijas sistēmas darbību, radot ne mazums neērtību visiem kaimiņiem. Šādā situācijā uzņēmumam ir jārēķinās, ka kanalizācijas tīrīšanas izmaksas var nākties segt par uzņēmuma līdzekļiem. Lai izvairītos no nepatīkamiem brīžiem un neplānotām papildu izmaksām, iesakām ikvienam pārtikas uzņēmuma, kafejnīcas vai restorāna īpašniekam jau savlaicīgi parūpēties par likuma normu ievērošanu un uzstādīt savā uzņēmumā tauku atdalītāju, kas palīdzēs nodrošināt efektīvu tauku un organisko eļļu attīrīšanu no notekūdeņiem. SIA R.L.M. ražo dažādu izmēru tauku atdalītājus, ņemot vērā konkrētā uzņēmuma lielumu, telpu lielumu, ražošanas specifiku un taukvielu daudzumu, ko uzņēmums ikdienā novada kanalizācijas sistēmā. Tauku atdalītāji būs ideāli piemēroti lieliem uzņēmumiem, komerctelpām, kā arī tirdzniecības centriem, kuros atrodas vairāki uzņēmumi, kas kanalizācijas sistēmā novada taukvielas. Uzņēmumiem ir jārēķinās, ka tauku atdalītājiem ir jāveic regulāra tīrīšana reizi 2 nedēļās vai vismaz 1 reizi mēnesī, ņemot vērā iekārtas piepildījuma ātrumu. Apkopes laikā tiks veikta iekārtas iztukšošana un skalošana, pēc tam šis process tiks vēlreiz atkārtots un iekārta tiks piepildīta ar ūdeni.

SIA R.L.M. – uzticams sadarbības partneris ar daudzu gadu pieredzi


Ja runājam par tauku atdalītājiem un naftas produktu atdalītājiem, vēlamies uzsvērt to, cik nozīmīgi ir izvēlēties pieredzējušu ražotāju, kas spēs izgatavot atdalītājus, ņemot vērā uzņēmuma darbības specifiku un pasūtītāja individuālās vēlmes un vajadzības. Mūsu uzņēmumam ir liela profesionāla pieredze vertikālu un horizontālu, jebkura izmēra un tilpuma, virs zemes vai zem zemes novietojamu tilpņu ražošanā. Mēs sniedzam savai produkcijai kvalitātes garantijas, tādēļ mūsu klienti ir pārliecināti par mūsu ražotās produkcijas ilgo derīgās lietošanas laiku. Izvēlies uzticamu sadarbības partneri – izvēlies SIA R.L.M.!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu