abc.lv skaitļos

Lietotāji online170
Aktīvie uzņēmumi28171
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
No 1.janvāra Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas FIABCI Baltijas nodaļu vadīs Jeļena Rudzīte : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

No 1.janvāra Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas FIABCI Baltijas nodaļu vadīs Jeļena Rudzīte

No 1.janvāra Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas FIABCI Baltijas nodaļu vadīs Jeļena Rudzīte
Foto: STOCK.XCHNG.

No 1.janvāra par Starptautiskās nekustamo īpašumu asociācijas FIABCI Baltijas nodaļas prezidenti kļūs "Ordo Group" vadošā partnere un "Ordo Capital" valdes locekle Jeļena Rudzīte, aģentūru LETA informēja Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA).

Asociācijā norādīja, ka Rudzītei ir liela pieredze investīciju vadības un konsultatīvajā jomā, stratēģiskās attīstības jautājumos, aktīvu restrukturizācijā, kā arī ekspertīze alternatīvu segmentu investīciju attīstībā. Savu pieredzi Rudzīte ir uzkrājusi daudzu gadu garumā, vadošos amatos īstenojot projektus Latvijā, Krievijā, Luksemburgā un Šveicē.

Starptautiskā nekustamo īpašumu federācija FIABCI ("International Real Estate Federation") ir globāla organizācija, kas dibināta 1948.gadā Parīzē un apvieno nekustamo īpašumu nozares profesionāļus no visas pasaules. FIABCI pārstāvniecības darbojas vairāk nekā 65 valstīs un apvieno 120 nacionālās profesionālās asociācijas un vairāk kā 1,5 miljonus nekustamo īpašumu tirgus speciālistu.

2011.gadā asociācijas, kas darbojās Latvijas, Lietuvas un Igaunijas nekustamo īpašumu tirgos, apvienojās ar mērķi izveidot vienotu Starptautiskās nekustamo īpašumu federācijas Baltijas pārstāvniecību - "FIABCI Baltic".

Banner 280x280

FIABCI ir platforma ne tikai izglītības iegūšanai, kvalifikācijas celšanai un pieredzes apmaiņai, bet arī kontaktu dibināšanai. Svarīgākais šīs organizācijas ikgadējais pasākums ir pasaules kongress, kurš katru gadu notiek vienā no FIABCI dalībvalstīm. Par FIABCI 2017.gada pasaules kongresa norises vietu tika izvēlēta Andora, kas no 23.maija līdz 28. maijam, vienkopus pulcinās nekustamā īpašuma jomas speciālistus no visas pasaules.

Kā vēl viens nozīmīgs FIABCI Baltijas mēroga notikums 2017.gada septembrī ir ieplānots trešais Baltijas valstu nekustamo īpašumu projektu attīstītāju forums, ko organizē LANĪDA sadarbībā ar FIABCI Baltijas nodaļu. Šajā forumā, līdztekus Baltijas valstu nekustamo īpašumu jomas speciālistiem piedalīsies arī uzaicinātie eksperti no FIABCI. Jaunā "FIABCI Baltic" prezidente plāno apmeklēt dažādus starptautiskus FIABCI pasākumus ar mērķi uzaicināt uz Rīgu interesantus spīkerus un ieinteresētus investorus.

Iepriekš FIABCI Baltijas nodaļu vadīja Igaunijas nekustamo īpašumu attīstītājs Ardi Rosimā.

LETA

2016.gada 27.decembrī

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai