abc.lv skaitļos

Lietotāji online44
Aktīvie uzņēmumi23434
Nozares raksti1106
Ekspertu atbildes3041
Noderīgi ieteikumi, kā atrast darbu citā pilsētā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Noderīgi ieteikumi, kā atrast darbu citā pilsētā

Noderīgi ieteikumi, kā atrast darbu citā pilsētā

Pārcelšanās uz citu pilsētu un jauna darba meklēšana var būt īsts izaicinājums. Taču tajā pašā laikā tā ir arī iespēja gan personīgai, gan profesionālai izaugsmei. Ja patiešām esat gatavs jaunam sākumam, Jums jāatrod veidi, kā pārliecināt potenciālos darba devējus, ka tieši jūs esat piemērotākais darbinieks. Turpiniet lasīt un uzziniet ieteikumus, kas var palīdzēt! 

Negaidiet!
Vairumā gadījumu nav ieteicams gaidīt līdz pēdējam brīdim, lai sāktu meklēt jaunu darbu. Lai iegūtu labāko rezultātu, parasti meklējumi jāsāk jau uzreiz, tiklīdz zināms, ka pārvāksieties uz jaunu dzīvesvietu. 

Labākais veids, kā sākt, ir aplūkot darba sludinājumus jums interesējošā pilsētā. Piemēram, ja jums aktuāls darbs Rīgā, internetā atradīsiet daudzus darba sludinājumus šajā pilsētā. Izvērtējiet savas vēlmes un iespējas, pēc tam varat sākt sūtīt pieteikumus uz piemērotām vakancēm. 

Sagatavojiet CV un motivācijas vēstuli 
Pirms pieteikumu sūtīšanas svarīgi atjaunot un izlabot savu CV. Noteikti uzrakstiet arī motivācijas vēstuli, taču ņemiet vērā – lai sasniegtu vēlamo rezultātu pēc iespējas ātrāk, jums motivācijas vēstule jāpārveido atbilstoši katrai vakancei, uz ko piesakāties. Izlasiet darba sludinājuma tekstu un atrodiet atslēgas vārdus, ko iekļaut motivācijas vēstulē! 

Veiciet izpēti 
Izvēloties jaunu darba vietu, jāizvērtē dažādi aspekti. Vai jums vajadzīgs pilnas vai nepilnas slodzes darbs? Cik liela nozīme ir darba atrašanās vietai? Kāds ir jums vēlamais atalgojuma apmērs? Vai jums ir svarīgi kādi citi papildu ieguvumi (piemēram, izaugsmes iespējas, prēmijas, veselības apdrošināšana u.c.)? Ņemiet to visu vērā, kad izskatiet aktuālās vakances! 

Esiet gatavs doties uz darba intervijām klātienē 
Ne visi darba devēji vēlas organizēt darba intervijas tiešsaistē, bieži vien viņiem svarīga tikšanās klātienē. Tādēļ jums jābūt gataviem ierasties uz darba intervijām, uz kurām jūs aicina. Tiesa, tas var būt izaicinoši, ja darbu meklējat vēl pirms pārvākšanās uz jauno dzīvesvietu. 

Dzīvesvietas un karjeras maiņa nav vienkārša un ikdienišķa, taču tas var būt nozīmīgs pagrieziens jūsu dzīvē! Plānojiet visu savlaicīgi, bet esat gatavs arī pārsteigumiem. Lai izdodas! 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu