abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23002
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim

Tuvojoties aukstajam laikam, daudziem aktuāls temats kļūst apkure mājai. Ja to vēl nav sanācis ierīkot vai arī vecā sistēma savu laiku nokalpojusi, ir beidzamais laiks sākt meklēt risinājumu, lai drēgnais rudens nepārsteigtu nesagatavotu. 

Viena no opcijām, ko noteikti vērts apsvērt, ir siltumsūknis. Šāda izvēle sniedz vairākas priekšrocības  tā ir vienlaikus efektīva un ekonomiska. Tomēr, kad jāizvēlas piemērotākais variants, izrādās, ka tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas var palīdzēt pieņemt vislabāko lēmumu. 

Siltumsūkņa veids 
Pieejami vairāku veidu siltumsūkņi, tādēļ vispirms jāizvērtē, kurš no variantiem būs jūsu mājoklim piemērotākais. 

Gaissgaiss siltumsūknis 
Viens no variantiem ir gaissgaiss siltumsūknis. Tas piemērots nelielām telpām un visefektīvākais būs tad, ja gaisa temperatūra ārā nav zemāka par -25 grādiem. Jāpiebilst, šāda veida siltumsūkni var izmantot arī kā papildu risinājumu tur, kur jau ir ierīkota centrālā apkure. 

Kas svarīgi  siltumsūkni iespējams automatizēt, savienojot ar viedtālruni, līdz ar to šāda apkures sistēma piemērota arī nekustamajiem īpašumiem, kas netiek pastāvīgi apdzīvoti, piemēram, vasarnīcām, pirtīm, īstermiņa īres mājokļiem. 

Gaissūdens siltumsūknis 
Otra opcija ir gaissūdens siltumsūknis. Arī šim variantam ir vairākas priekšrocības, piemēram:

  • tas nodrošina zemas apkures izmaksas;
  • salīdzinoši vienkārša un ekonomiska uzstādīšana;
  • tā uzstādīšanai nav vajadzīga atsevišķa telpa;
  • šī tipa siltumsūknis nodrošina zemu CO2 izmešu daudzumu

Iepazīstoties ar siltumsūkņu piedāvājumu, jāpievērš uzmanība arī dažādu modeļu specifikācijai, funkcijām, apkopes prasībām un citām niansēm. Lai būtu pārliecība par savu izvēli, ieteicams vispirms konsultēties ar speciālistiem. 

Termo.lv  laba apkure jūsu mājoklim 
Ja jums aktuāla apkure mājoklim, ieskatieties Termo.lv piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus siltumsūkņus no labākajiem ražotājiem. Lai izvēli izdarīt būtu vienkāršāk, pieejamas arī speciālistu konsultācijas. 

Uzņēmums lepojas ar ilggadēju pieredzi, apmierinātiem klientiem un labu piedāvājumu, kas nozīmē tikai vienu  jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties termo.lv pakalpojumus! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk  www.termo.lv! 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.