abc.lv skaitļos

Lietotāji online46
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim

Noderīgi padomi, kā izvēlēties labāko siltumsūkni savam mājoklim

Tuvojoties aukstajam laikam, daudziem aktuāls temats kļūst apkure mājai. Ja to vēl nav sanācis ierīkot vai arī vecā sistēma savu laiku nokalpojusi, ir beidzamais laiks sākt meklēt risinājumu, lai drēgnais rudens nepārsteigtu nesagatavotu. 

Viena no opcijām, ko noteikti vērts apsvērt, ir siltumsūknis. Šāda izvēle sniedz vairākas priekšrocības  tā ir vienlaikus efektīva un ekonomiska. Tomēr, kad jāizvēlas piemērotākais variants, izrādās, ka tas nemaz nav tik vienkāršs uzdevums. Turpinājumā daži noderīgi padomi, kas var palīdzēt pieņemt vislabāko lēmumu. 

Siltumsūkņa veids 
Pieejami vairāku veidu siltumsūkņi, tādēļ vispirms jāizvērtē, kurš no variantiem būs jūsu mājoklim piemērotākais. 

Gaissgaiss siltumsūknis 
Viens no variantiem ir gaissgaiss siltumsūknis. Tas piemērots nelielām telpām un visefektīvākais būs tad, ja gaisa temperatūra ārā nav zemāka par -25 grādiem. Jāpiebilst, šāda veida siltumsūkni var izmantot arī kā papildu risinājumu tur, kur jau ir ierīkota centrālā apkure. 

Kas svarīgi  siltumsūkni iespējams automatizēt, savienojot ar viedtālruni, līdz ar to šāda apkures sistēma piemērota arī nekustamajiem īpašumiem, kas netiek pastāvīgi apdzīvoti, piemēram, vasarnīcām, pirtīm, īstermiņa īres mājokļiem. 

Gaissūdens siltumsūknis 
Otra opcija ir gaissūdens siltumsūknis. Arī šim variantam ir vairākas priekšrocības, piemēram:

  • tas nodrošina zemas apkures izmaksas;
  • salīdzinoši vienkārša un ekonomiska uzstādīšana;
  • tā uzstādīšanai nav vajadzīga atsevišķa telpa;
  • šī tipa siltumsūknis nodrošina zemu CO2 izmešu daudzumu

Iepazīstoties ar siltumsūkņu piedāvājumu, jāpievērš uzmanība arī dažādu modeļu specifikācijai, funkcijām, apkopes prasībām un citām niansēm. Lai būtu pārliecība par savu izvēli, ieteicams vispirms konsultēties ar speciālistiem. 

Termo.lv  laba apkure jūsu mājoklim 
Ja jums aktuāla apkure mājoklim, ieskatieties Termo.lv piedāvājumā, kur atradīsiet kvalitatīvus siltumsūkņus no labākajiem ražotājiem. Lai izvēli izdarīt būtu vienkāršāk, pieejamas arī speciālistu konsultācijas. 

Uzņēmums lepojas ar ilggadēju pieredzi, apmierinātiem klientiem un labu piedāvājumu, kas nozīmē tikai vienu  jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties termo.lv pakalpojumus! Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk  www.termo.lv! 

 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu