abc.lv skaitļos

Lietotāji online52
Aktīvie uzņēmumi24975
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Norisināsies publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai” par posmu Daugavas labajā krastā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Norisināsies publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai” par posmu Daugavas labajā krastā

Norisināsies publiskā diskusija “Rail Baltica kā projekts Rīgas attīstībai” par posmu Daugavas labajā krastā

Lai informētu sabiedrību par "Rail Baltica" projekta progresu un aktuālajiem projekta un lokālplānojuma darba redakcijas risinājumiem Daugavas labajā krastā posmā no Slāvu pārvada līdz Lauvas ielai (“Vagonu parks”), ceturtdien, 2. decembrī plkst. 16.00-18.00 norisināsies publiskā tiešsaistes diskusija “"Rail Baltica" kā projekts Rīgas attīstībai”.

Diskusijas laikā projekta virzītāji "RB Rail" AS, "Rail Baltica" posma caur Rīgu projektētāju pārstāvji, Rīgas pašvaldības un lokālplānojuma izstrādātāja SIA “Grupa 93” eksperti skaidros izstrādātos risinājumus un uzklausīs iedzīvotāju, nevalstisko organizāciju, Rīgas apkaimju biedrību un citu ieinteresēto pušu viedokli.

Banner 280x280

Diskusiju atklās Satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Vilnis Ķirsis.  Par "Rail Baltica" projekta ieviešanas progresu Baltijā, Latvijā un Rīgā plašāk pastāstīs "RB Rail" Sadarbības ar stratēģiskajiem partneriem un komunikāciju vadītājs Ģirts Bramans. Pasākumā tiks prezentēti inženiertehniskie risinājumi un lokālplānojumā izvirzītie nosacījumi "Rail Baltica" šķērsojumiem posmā Slāvu tilts – dzelzceļa stacija “Vagonu parks”. Par lokālplānojumā izvirzītajiem nosacījumiem plašāk pastāstīs pašvaldības speciālisti un lokālplānojuma izstrādātāji no SIA “Grupa 93”, bet inženiertehniskos risinājumus prezentēs  pamata trases projektētāju IDOM/INECO pārstāvis. Diskusiju vadīs Viesturs Celmiņš.

Publiskā diskusija notiks tiešsaistē MS TEAMS vidē, nodrošinot iespēju ikvienam interesentam sekot tai līdzi www.rdpad.lv, www.riga.lv, Rīgas domes Pilsētas attīstības departamenta (RDPAD) Facebook kontā un "Rail Baltica"globālā projekta tīmekļvietnē www.railbaltica.org.  

Lai saņemtu aktīvā dalībnieka piekļuvi sanāksmes norisei, RDPAD aicina reģistrēties dalībai diskusijā līdz 1. decembra plkst. 17.00 šeit. Uz reģistrācijas anketā norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite, lai pieslēgtos sanāksmei. Pasākuma dalībnieki ir aicināti jau iepriekš atsūtīt savu jautājumus, tos ierakstot reģistrācijas anketā vai sūtot uz e-pastu sabiedriba@riga.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.