abc.lv skaitļos

Lietotāji online55
Aktīvie uzņēmumi23434
Nozares raksti1106
Ekspertu atbildes3041
Notiks bezmaksas mācības BIM praktiskai apguvei : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Notiks bezmaksas mācības BIM praktiskai apguvei

Notiks bezmaksas mācības BIM praktiskai apguvei

Atvērta pieteikšanās septembra un oktobra BIM praktiskajām nodarbībām un semināriem, kas būvspeciālistiem pieejami bez maksas. Aicināti pieteikties tie būvniecības speciālisti, kas nav apmeklējuši līdzīgas mācības šogad pavasarī.

Ikviens var pieteikties vienam vai vairākiem mācību moduļiem atbilstīgi priekšzināšanām un aktuālajiem tematiem. Rudens semestrī attālinātās tiešsaistes nodarbībās varēs apgūt piecus BIM mācību moduļus, katrā ir 8 akadēmiskās stundas.

17. septembrī: BIM modelēšana arhitektūras un būvkonstrukciju projektēšanā būvspeciālistiem – ēku projektētājiem ar labām datorprasmēm un minimālām priekšzināšanām BIM. Lektors – Kristaps Ritvars Ronis.

24. septembrī vai 22. oktobrī: BIM modelēšana inženiersistēmu projektēšanā būvspeciālistiem – ēku projektētājiem ar labām datorprasmēm un minimālām priekšzināšanām BIM. Lektors – Jurģis Zemītis.

8. oktobrī vai 9. oktobrī: BIM savietotā modeļa izmantošana būvniecības procesā būvspeciālistiem ar pieredzi būvniecības procesa vai būvdarbu vadībā, labām datorprasmēm un pamata iemaņām BIM pārlūkprogrammu pamatfunkciju lietošanā. Lektore – Dārta Ļaudaka.

14. oktobrī: BIM praktiskā ieviešana uzņēmumā un labākā prakse projektu vadītājiem, uzņēmumu vadītājiem, būvprojektu pasūtītājiem, projektētājiem ar pamata zināšanām būvniecībā un BIM. Lektors – Artūrs Neiburgs.

28. oktobrī: 3D tehnoloģijas izejas datu ieguvē, apstrādē, BIM modeļu izveidē un būvniecības kontrolē būvspeciālistiem, ēku pārvaldniekiem ar pamata zināšanām būvniecības nozarē, ēku būvniecībā vai projektēšanā, bez priekšzināšanām BIM. Lektors – Māris Kaļinka.

Plašāka informācija par mācību saturu un reģistrācija mācību moduļiem, aizpildot pieteikuma anketas, pieejama vietnē: https://bdc.rtu.lv/pieteiksanas-kursiem/.

Nodarbību dalībnieki saņems elektronisku apliecinājumu, kas derīgs visās būvspeciālistu sertifikācijas iestādēs profesionālās pilnveides kredītpunktu iegūšanai.

BIM tehnoloģiju mācības nodrošina Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības digitalizācijas centrs sadarbībā ar SIA "CMB Inženieru kompetences centrs". Tās tiek īstenotas SIA "Latvijas standarts" projektā Apmācību programma BIM praktiskai pielietošanai projektēšanas un būvdarbu procesa ietvaros: izstrāde un apmācību īstenošana, ID Nr. LVS 2021/1.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu