abc.lv skaitļos

Lietotāji online38
Aktīvie uzņēmumi24956
Nozares raksti1124
Ekspertu atbildes3041
Notiks seminārs par vides pieejamības labās prakses veicināšanu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Notiks seminārs par vides pieejamības labās prakses veicināšanu

Notiks seminārs par vides pieejamības labās prakses veicināšanu

Ekonomikas ministrija sadarbībā ar Latvijas Arhitektu savienību un apvienību "Apeirons" trešdien, 15. jūnijā, organizē bezmaksas tiešsaistes apmācību semināru Vides pieejamības labās prakses veicināšana.

Pasākums notiks no pulksten 9.40 līdz 15.20 platformā ZOOM. Semināram var pieteikties ŠEIT.

Kā projektā ievērot visas pieejamas vides prasības un kāpēc tas ir svarīgi? Ko darīt gadījumos, ja tiek veikta rekonstrukcija un vai tiešām pieejamības normas ir jāievēro? Ko darīt kultūrvēsturiskās ēkās un kas ir pieejamas vides lietotāji? Šie un daudz citi jautājumi tiek uzdoti regulāri, tāpēc šajā seminārā atbildēs uz aktuālajiem jautājumiem, kā arī iezīmēs nākotnes perspektīvas.

Semināra lektori – Jurģis Briedis, Invalīdu un viņu draugu apvienības "Apeirons" vides pieejamības eksperts, un Elīna Rožulapa, arhitekte, Latvijas Arhitektu savienības Sertificēšanas centra vadītāja.

Banner 280x280

Apliecinājumus par dalību seminārā visiem dalībniekiem izsniegs Ekonomikas ministrija. Lai apliecinātu savu dalību seminārā, visiem dalībniekiem būs jāreģistrējas ZOOM tērzētavā (čatā). Ja dalībnieks nebūs reģistrējies, apliecinājums netiks izsniegts.

Par dalību seminārā sertificētiem arhitektiem tiks piešķirti trīs kompetences paaugstināšanas kredītpunkti formālās obligātās pasākumu sadaļas tēmā Ar būvju lietotāju drošību un veselību saistītie jautājumi (lietošanas drošība, darba drošība, vides pieejamība).

Arhitektiem informācija par kredītpunktiem mēneša laikā tiks ievadīta BIS.

Projektu finansē Ekonomikas ministrija.

PROGRAMMA

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.