Novadu aktualitātes

Augusts Latvijas novados bijis karsts remontu mēnesis. Sakārtotas daudzas mācību iestādes - jo klāt jaunais mācību gads. Tiek laboti ceļi un celiņi. Ir jaunumi arī būvmateriālu ražotnēs. Jaunbūves
Novadu aktualitātes
Ventspils. Bucher Schoerling uzsākusi jauna komunālo automašīnu aprīkojuma ražošanas korpusa būvniecību. Celtniecības darbus veiks Ventspils uzņēmums Arbo.
Avots: "Ventas Balss" Lazdenieki, Rēzeknes rajons. Pabeigts un atklāts atpūtas komplekss Laimas nams. Viesu nama izbūvē ieguldīti 400 tūkstoši latu. Avots: "Rēzeknes Vēstis" Liepāja. Notikuši multifunkcionālā sporta kompleka spāru svētki. Avots: "Kurzemes Vārds" Ražotnes Limbaži. Uzņēmums PRO – BET uzsācis betona bruģa plātņu ražošanu jaunajā cehā. Ceha izveidošana izmaksājusi 404 tūkstošus latu. Avots: "Auseklis" Brocēni, Saldus rajons. Saldus ceļinieks uzstādījis gāzes degli vecajā asfaltbetona rūpnīcā. Gāzes izmantošana radīs mazāk izmešu, tāpēc netiks sasniegtas emisijas kvotas un nevajadzēs samazināt rūpnīcas jaudas. Tuvākajos gados vecajā asfaltbetona rūpnīcā notiks domnu sārņu žāvēšana, kurus Cemex izmantos cementa ražošanā. Avots: "Saldus Zeme" Remontdarbi
Novadu aktualitātes
Vecgulbene, Gulbenes rajons. Vecgulbenes muižā tiek atjaunota manēžas ēka un siernīca. Uzsākta Baltās pils parka atjaunošana – tiek ierīkoti un bruģēti celiņi, veidoti apstādījumi, iztīrīti dīķi. Muižas teritoriju plāno izmantot saviesīgu pasākumu organizēšanai, piemēram, kāzu svinībām.
Avots: "Dzirkstele" Salas pagasts, Jēkabpils rajons. Tiek remontēts bērnudārzs Ābelīte, Salas vidusskola. Līdzko tiks saņemti valdības solītie līdzekļi plūdu seku likvidācijai, tiks uzsākta Ziemeļsusējas un Sakas krastu nostiprināšana. Vienam no daudzdzīvokļu namiem nomainīts jumta segums, darbus finansējuši dzīvokļu īpašnieki. Avots: "Brīvā Daugava" Rēzekne. Šogad uzsākts otra tilta remonts pār Rēzeknes upi (Dārzu ielā). Darbus veic uzņēmums Ceļi un tilti, iepriekšējais tilts Atbrīvošanas alejā jau pabeigts. Avots: "Rēzeknes Vēstis" Limbaži. Atjaunots Limbažu ev. lut. baznīcas 1680. gadā veidotais ģērbonis jeb kartuša. Restaurācijas darbus veicis uzņēmums Slēgakmens. Avots: "Auseklis" Dundaga, Talsu rajons. Pagasta veselības un sociālās palīdzības centra mītnē Pils ielā 6 notiek vērienīgi remonta darbi, kurus veic Pretpils Sākotnēji finansējums tika paredzēts lifta izbūvei, taču kopš projekta izstrādāšanas pagājuši trīs gadi, un cenu kāpuma dēļ par piešķirtajiem līdzekļiem to paveikt nav iespējums, tāpēc līdzekļus izmantos telpu renovācijai, grīdu, logu un radiatoru nomaiņai. Tiks ierīkota ugunsdzēsības signalizāciju un evakuācijas izeja ar metāla kāpnēm. Avots: "Talsu Vēstis" Viļaka, Balvu rajons. Viļakas valsts ģimnāzijā pabeidz fasādes remontu. Vairākus mācību kabinetus skolas darbinieki atjauno pašu spēkiem. Avots: "Vaduguns" Jelgava. Notiek Rīgas ielas rekonstrukcija, ko veic uzņēmums Igate un apakšuzņēmēji. Rekonstrukcijā tiks paplašināta iela, izveidojot velosipēdu celiņus, un izbūvētas apakšzemes komunikācijas. Avots: "Zemgales Ziņas" Valmiera. Notiek divu krustojumu pārbūve, izveidojot rotācijas apļus Tērbatas, Liepu, Brīvības un Dīvaliņa ielu krustojumā un Tērbatas ielas krustojumā ar Valkas ielu. Vienlaikus ar krustojumu izbūvi notiek vairāku Leona Paegles, Brenguļu, Āžkalna un Kārļa Baumaņa ielu posmu rekonstrukcija. Avots: "Liesma" Sausnēja, Madonas rajons. Sausnējas pamatskolā un sociālā servisa ēkā tiek mainīti logi un remontēta kanalizācijas sistēma. Avots: "Stars" Ērgļi, Madonas rajons. Mūzikas un mākslas skolā izbūvētas mansarda telpas, sporta zāle pārveidota par modernu multimediju centru. Avots: "Stars" Ērgļi, Madonas rajons. Bērnudārzam Pienenīte nomainīts jumts un logi, labiekārtota teritorija un remontētas vairākas telpas. Avots: "Stars" Liepāja. Uzņēmums Liepājas siltums šogad izveidos trīs jaunas lokālas katlumājas, tādējādi samazinot siltuma zudumus siltā ūdens, transportēšanā pa maģistrālajiem cauruļvadiem. Pirmā katlumāja Ziemupes ielā jau jūnijā nodota ekspluatācijā, katlumājas Elizabetes ielā un Atmodas ielā (Karosta) paredzēts pabeigt augustā un septembrī. Veikta katlumājas Grīzupes ielā rekonstrukcija, karsēšanas katla un automātisko sistēmu remons termoelektrocentrālē. Notiek maģistrālo cauruļvadu nomaiņa pilsētā. Avots: "Kurzemes Vārds" Izglītība
Novadu aktualitātes
Jelgava. Latvijas Lauksaimniecības universitātē visvairāk pieteikumu saņemts Lauku inženieru fakultātes būvniecības programmā.
Avots: "Zemgales Ziņas" Daugavpils. 38. arodvidusskolai mainīs nosaukumu, turpmāk tā sauksies par Daugavpils celtnieku un ceļinieku arodvidusskolu. Rudenī skola uzsāks ceļu būvtehniķu gatavošanu. Avots: "Latgales Laiks" Vide
Novadu aktualitātes
Pāvilosta, Liepājas rajons. Vides ministrija sagatavojusi un iesniegusi Valsts kancelejā noteikumu projektu par dabas lieguma izveidošanu Pāvilostas Pelēkās kāpas teritorijā. Kopējā dabas lieguma teritorija - 42,5 ha. Prasību izveidot aizsargājamu teritoriju Pelēkās kāpas teritorijā izvirzījusi Eiropas Komisija. Pirms dažiem gadiem ievērojama daļa kāpas tika privatizēta. Tagad izrādās, ka valstij neesot paredzēti līdzekļi, lai atpirktu privatizēto zemi. Atpirkšanai nepieciešams aptuveni viens miljons latu, kura savākšanai izveidots ziedojumu fonds. Pagaidām ziedotāju atsaucība ir niecīga, - savākti tikai daži desmiti latu. Avots: "Kurzemes Vārds"
Liepāja. Tosmares mikrorajonā no koka baļķiem izveidots jauns bērnu rotaļu laukums. Rotaļu laukumu projektējis un ierīkojis mākslinieks Kaspars Grickus. Avots: "Kurzemes Vārds" Ērgļi, Madonas rajons. Nobruģētas kāpnes uz Ērgļu estrādi. Ieklāts bruģis ceļā uz slimnīcu un Oškalna ielā gar Ērgļu vidusskolu līdz arodskolai. Avots: "Stars" Daugavpils. Daugavpils 38. arodvidusskolas audzēkņi un pasniedzēji iekārtojuši skolas pagalmu, viesnīcu un mācību korpusu. Izmantoti dažādi dabas materiāli. Avots: "Latgales Laiks"

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

Vai ieguldījums nekustamā īpašumā nākotnē atmaksāsies?

Nekustamais īpašums var kļūt par labu ieguldījumu nākotnei, ja cilvēks ir izvērtējis savu maksātspēju, īpašuma stāvokli, atrašanās vietu, privātmājai pieguļošo zemes platību un citus nozīmīgus faktorus. Veiksmīga ieguldījuma atslēga ir rūpīgi pārdomāts pirkums, kas ir vēl būtiskāk, ja īpašums tiek iegādāts, izmantojot hipotekāro kredītu.

Uzņēmējs runā

SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas

apgaismojums_elektromateriali_vadibas_sistemas_EK_Sistemas_SIA

Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti. 

SIA "Baltijas Durvis" – metāla durvis, iekšdurvis, PVC logi

Metala_durvis_durvis_PVC_logi_Baltijas_Durvis_SIA

Mājokļa drošība lielā mērā atkarīga no ieejas durvju kvalitātes un izturības – jo durvju konstrukcija un furnitūra izturīgāka, jo augstāks aizsardzības un komforta līmenis mājoklī. Tieši tāpēc lielu popularitāti iemantojušas metāla durvis, jo tās sevī apvieno abus iepriekš minētos faktorus – augstu kvalitāti un ilgmūžību.