abc.lv skaitļos

Lietotāji online48
Aktīvie uzņēmumi27784
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
"Ostas celtnieks" pārjaunojis komercķīlu, ieķīlājot visu uzņēmuma mantu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Ostas celtnieks" pārjaunojis komercķīlu, ieķīlājot visu uzņēmuma mantu

Rīga, 4.apr., LETA. Ēku, ceļu, un inženiertīklu būvnieks SIA "Ostas celtnieks" reģistrējis jaunu komercķīlu, ar kuru ieķīlāta visa uzņēmuma manta, liecina "Lursoft" informācija.

Komercķīlas ņēmējs ir "OP Corporate Bank plc" un komercķīlas nodrošinātā prasījuma maksimālā summa ir 4,44 miljoni eiro.

Līdz ar jaunās komercķīlas reģistrāciju trešdien, 3.aprīli, dzēsta iepriekš 2018.gada oktobrī reģistrētā "Ostas celtnieka" komercķīla, kuras nodrošinātā prasījuma maksimālā summa bija 2,04 miljoni eiro.

Banner 280x280 Banner 280x280

"Lursoft" informācija liecina, ka "Ostas celtniekam" šobrīd ir aktuālas divas komercķīlas.

2017.gadā "Ostas celtnieka" apgrozījums bija 32,142 miljoni eiro, bet kompānijas peļņa bija 372 491 eiro.

Kompānija "Ostas celtnieks" reģistrēta 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 711 360 eiro. Kompānijas īpašnieki ir Konstantins Bursakovskis (71,25%), Ruslans Nikolajenko (15%) un Jeļena Andersone (13,75%).

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai