abc.lv skaitļos

Lietotāji online46
Aktīvie uzņēmumi28042
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Pagarināts pieteikumu termiņš skatē "Gada labākā būve Latvijā" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Pagarināts pieteikumu termiņš skatē "Gada labākā būve Latvijā"

Pagarināts pieteikumu termiņš skatē

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" rīkotāji nolēmuši pagarināt objektu pieteikšanas termiņu līdz 10. februārim, ņemot vērā ārkārtas situācijas ierobežojumu radītos aizkavējumus pilnīgai datu sagatavošanai.

Sākotnēji izsludinātā objektu pieteikšana bija paredzēta līdz 29. janvārim. Žūrijas vērtēšanai reģistrēti vairāki desmiti objektu astoņās nominācijās, kas tapuši visā Latvijā un arī ārzemēs.

Skates žūrija – 50 nozares profesionāļi no nevalstiskajām organizācijām un institūcijām – vērtēs 2020. gadā ekspluatācijā nodoto būvju, infrastruktūras objektu, vides labiekārtojuma projektu pieteikumus no uzņēmumiem, pašvaldībām, valsts iestādēm, nevalstiskajām organizācijām, ikviena nozares profesionāļa, kam zināms slavējams veikums nozarē. Pieteikumu forma atrodama saitē PIETEIKT BŪVI.

Šogad žūrija – dosies apskatīt objektus Daugavpilī, Ludzā, Kuldīgā, Olainē, Salacgrīvā, Liepājā, Talsu novadā, Mārupē, Rīgā, Ādažos, Jūrmalā u.c. Saņemts pieteikums arī par Latvijas būvnieku celtu objektu Zviedrijā.

Banner 280x280

Ikviens var pieteiktu savu mazo Gada prieku – nelielu objektu, infrastruktūras daļu, ainavas elementu – foto un pamata datu ievietošanai skates Gadagrāmatā. Pieteikums digitāli aizpildāms PIETEIKT GADAPRIEKU.

Vairāk informācijas: gadabuve.lv, skates koordinatore Baiba Mierkalne, gadabuve@gmail.com, +371 26484891.

Skates organizatori un Gadagrāmatas izdevēji ir Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar Būvniecības Valsts kontroles biroju, VAS Valsts nekustamie īpašumi, Rīgas Tehnisko universitāti, Latvijas Lauksaimniecības universitāti, RISEBA FAD, Latvijas Pašvaldību savienību, 15 būvniecības nozares sabiedriskajām organizācijām un žurnālu "Būvinženieris"

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2020" titulsponsors – kompānija "Tikkurila", nomināciju sponsori – "Vivacolor", "Saint-Gobain", S.B.C., "Bauroc", "Mitek Baltic", MAPEI, EJOT, PERI, "InfoEra Latvija" un informatīvie atbalstītāji: žurnāls "Būvinženieris", LETA, TVNET, Nozare.lv, City24, building.lv, būvlaukums.lv, abc.lv, buvbaze.lv.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Strauji attīstoties viedajām tehnoloģijām, elektroniskā piekļuve kļuvusi ne tikai par drošības garantu, bet arī par ērtu ikdienas sastāvdaļu gan mājās, gan sabiedriskajās ēkās. Viens no jaunākajiem risinājumiem šajā jomā ir portugāļu ražotāja JNF izstrādātā piekļuves sistēma VOYAGER, kas apvieno elegantu dizainu, drošu tehnoloģiju un vienkāršu attālināto vadību.

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai