abc.lv skaitļos

Lietotāji online71
Aktīvie uzņēmumi23428
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
Paklājzāliens – ātrākais veids, kā iegūt skaistu mauriņu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Paklājzāliens – ātrākais veids, kā iegūt skaistu mauriņu

Paklājzāliens – ātrākais veids, kā iegūt skaistu mauriņu

Paklājzāliens Easygreen ir gatava zāliena velēna, ko ieklājot uzreiz iegūst zaļu mauriņu. Tas tiek audzēts Ādažos un tiek lolots un kopts vairāk nekā 12 mēnešus. Paklājzālienam EasyGreen tiek atlasīti un veidoti dažādi sēklu maisījumi, lai atbilstu dažādām vajadzībām. Tas tiek intensīvi kopts, pļaujot vairākas reizes nedēļā un to mēslojot un laistot. Paklājzāliens ir iespēja, kā pabeigt savu dārzu dažu dienu laikā. Salīdzinājumā: sējot zālienu, būtu nepieciešams gaidīt vismaz 2 mēnešus, līdz tas izdīgtu un skaisti saaugtu, kas nozīmē, ka šos divus mēnešus būtu jādzīvo dubļos, pa zālienu nedrīkstētu pārvietoties un tas neizskatītos pievilcīgi. Turpretī ar paklājzālienu EasyGreen tiek iegūts zaļš un blīvs zāliens uzreiz pēc ieklāšanas – zaļš mauriņš uzreiz! To var pilnvērtīgi izmantot jau pēc divām nedēļām un tas ir vienmērīgs – bez tukšumiem un nezālēm. 

Paklājzāliena veidi 
EasyGreen piedāvā paklājzālienu dažādām vajadzībām. EasyGreen Family ir visbiežāk izmantotais paklājzāliena veids mūsu klientu vidū. Tas ir piemērots vidējai slodzei, tādēļ labi iederēsies dārzā, nogāžu apbūvei vai, piemēram, viesnīcu, resotrānu dārzos. Ja zāliens ir nepieciešams izturīgāks, tad EasyGreen Active paklājzāliens būs tam piemērots. Tas vizuāli ir tumšāks nekā EasyGreen Family, kā arī ir piemērots intensīvai slodzei, piemēram, futbola laukumos, taču lieliski izskatīsies arī ekskluzīvos dārzos, skolu un bērnudārzu pagalmos. 

No iegādes līdz skaistam mauriņam – viena diena 
Veicot pasūtījumu, paklājzāliens tiks piegādāts 48 stundu laikā! Tas tiek piegādāts uz paletēm, tātad izkraušana ir vienkārša un ātra. Zālienu var ieklāt pats – tas nav sarežģīti. Darbietilpīgi ir pareizi sagatavot augsni pirms paklājzāliena ieklāšanas. Ja platība ir virs 200m², iesakām uzticēties profesionāļiem, kas ātri un pareizi ieklās zālienu tevis izvēlētajā vietā. Ar piedāvājumu un ieklājējiem varat iepazīties mājaslapā www.easygreen.lv.

Paklājzāliens EasyGreen ļauj iegūt un baudīt zālienu uzreiz, negaidot mēnešiem. EasyGreen – zaļš mauriņš uzreiz!
 

"EasyGreen"
Eimuri, "Ailes", Ādažu n., LV-2164
info@easygreen.lv
+371 25 445 885
https://easygreen.lv/


Autors: lv2
Autors: lv2

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Deputāts: Uzvaras piemineklis tiks nojaukts līdz 18. novembrim (VIDEO)

Deputāts: Uzvaras piemineklis tiks nojaukts līdz 18. novembrim (VIDEO)

Jau šonedēļ Saeimā pirmajā lasījumā plānots izskatīt likumprojektu, kas atvieglotu Uzvaras parkā Rīgā esošā pieminekļa demontāžu, kā arī noteiktu izpildes termiņu – līdz šī gada 18. novembrim, TV24 raidījumā “Ziņu TOP” paziņoja 13. Saeimas deputāts, frakcijas “Jaunā Vienotība” priekšsēdētājs Ainars Latkovskis.

Pielaiko telpu, māju, dārzu