abc.lv skaitļos

Lietotāji online126
Aktīvie uzņēmumi28160
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Par 552 000 eiro uzbūvēts jauns tilts pār Ķīšupi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Par 552 000 eiro uzbūvēts jauns tilts pār Ķīšupi

Par 552 000 eiro uzbūvēts jauns tilts pār Ķīšupi

Rīga, 5.dec., LETA. Par 552 000 eiro autoceļa Ragana-Limbaži (P9) 17,38 kilometrā ir uzbūvēts jauns tilts pār Ķīšupi, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.

Būvdarbi sākti šā gada jūnijā, tos veica SIA "Rīgas tilti". Tilta pārbūve ir finansēta no valsts budžeta līdzekļiem.

Banner 280x280

Jaunajam dzelzsbetona tiltam ir viens 21 metru garš laidums, brauktuves platums ir deviņi metri.

Vecais tilts tika nojaukts, jo bija savu laiku nokalpojis. Tas bija būvēts 1959.gadā un nav ticis remontēts.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Elektroinstalācijas drošība un profesionālie risinājumi

Par elektroinstalāciju ikdienā reti aizdomājamies. Šis jautājums kļūst aktuāls vien tādos brīžos, kad pamanām problēmas, piemēram, elektroapgādes traucējumus, bojātus vadus, vai radušās citas neērtības, kas var radīt nopietnus apdraudējuma riskus. Kāpēc elektroinstalācijas drošība ir svarīga ikvienam?

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Veicinās Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanu

Latvijas elektroenerģijas tīkla jaudas palielināšanai tiks īstenoti vairāki projekti, investējot 40 miljonus eiro no Modernizācijas fonda. Investīcijas paredzētas papildu jaudas nodrošināšanai esošajām elektroenerģijas apakšstacijām, jaunu apakšstaciju izbūvei, kā arī elektroenerģijas tīkla stiprināšanai, izbūvējot jaunu augstsprieguma līniju. 

Izstāsti Latvijai