Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

"Vidrižu Atvari" ir uzņēmums, kurš kopš 1998. gada ražo kvalitatīvu oša un ozolkoka parketu, kā arī ozola grīdas dēļus. Mūsu pamatvērtības ir – neatkarība, cieņas pilna attieksme pret darbu un personiska pieeja katram klientam, kā arī saaudzējoša un draudzīga attieksme pret dabu, tāpēc izmantojam tikai Latvijā iegūtus, ekoloģiski tīrus izejmateriālus un tehnoloģiskajā procesā neizmantojam ķīmiskus palīgmateriālus.

Parkets no Latvijas ozola un oša koksnes ir izturīgāks, jo ziemeļos audzis koks ir par vidēji 30% cietāks nekā dienvidos augošais. Pilns parketa ražošanas cikls tiek veikts, sākot ar izejvielu sagādi līdz parketa realizācijai. Katrā posmā tiek veikta stingra kontrole atbilstoši izstrādātajiem noteikumiem. Mēs uzņemamies atbildību par nemainīgu parketa kvalitāti, jo izgatavošanas procesā izmantojam jaunas un modernas iekārtas, zināšanas, kompetenci un pieredzi.
 


Daļa "Vidrižu Atvaru" produkcijas ar starptautisko preču zīmi "Baltic Parquet" tiek eksportēta uz Igauniju, Skandināvijas valstīm, Vāciju un Angliju, taču lielu nozīmi ieņem arī vietējais – Latvijas – tirgus.
 
2012. gadā mūsu uzņēmums uzstādīja inovatīvu tehnoloģisko līniju koksnes iegravēšanai ar karsto vai auksto spiediena metodi, kā rezultātā ir iespējams iegūt ķirmju grauzuma imitāciju vai raupju, antīku faktūru, nemazinot koksnes izturību. Šos rakstus var savstarpēji kombinēt. Ir iespējams apstrādāt virsmu ar beicēm un eļļām, piešķirot koka virsmai dažādas nokrāsas – no baltas līdz pat melnai.

Pateicoties iespējai regulēt spiediena dziļumu, tiek iegūtas dažādas faktūras – no vieglas līdz dramatiskai. Vecināt iespējams ikvienu koksni. Šo pakalpojumu var izmantot sienu apdares un grīdu dēļu apstrādē, mēbeļu ražošanā, kā arī masīvo siju un kolonnu vecināšanā.
 

Rūpējoties par klientu ērtībām, uzņēmuma struktūrvienības "Baltic Parquet Serviss" komanda sniedz arī grīdas ieklāšanas pakalpojumus un veic ikvienas sarežģītības grīdas restaurāciju. Meistari sniedz bezmaksas konsultācijas, kurās iegūsiet vērtīgu informāciju par grīdas sagatavošanu, ieklāšanu, restaurāciju un kopšanu.

Esam gandarīti, ka mūsu parketa kvalitāte un augstie darba standarti tiek novērtēti gan pašu mājās, gan aiz robežām.

Mūsu adrese: "Atvari", Vidrižu pagasts, Limbažu novads
Tālrunis 64062233, 64070974
Mobilais tālrunis 29193228
E-pasts: info@balticparquet.com
www.balticparquet.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Ar mērķi ierobežot vīrusa Covid-19 izplatību un sekmēt nepieciešamo drošības pasākumu ievērošanu, uz Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku nebūs nepieciešams nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem ūdens patēriņa skaitītājiem un citiem skaitītājiem (arī siltuma maksas sadalītājiem), kas nav komercskaitītāji, un veikt to nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu.

Uzņēmējs runā