Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

"Vidrižu Atvari" ir uzņēmums, kurš kopš 1998. gada ražo kvalitatīvu oša un ozolkoka parketu, kā arī ozola grīdas dēļus. Mūsu pamatvērtības ir – neatkarība, cieņas pilna attieksme pret darbu un personiska pieeja katram klientam, kā arī saaudzējoša un draudzīga attieksme pret dabu, tāpēc izmantojam tikai Latvijā iegūtus, ekoloģiski tīrus izejmateriālus un tehnoloģiskajā procesā neizmantojam ķīmiskus palīgmateriālus.

Parkets no Latvijas ozola un oša koksnes ir izturīgāks, jo ziemeļos audzis koks ir par vidēji 30% cietāks nekā dienvidos augošais. Pilns parketa ražošanas cikls tiek veikts, sākot ar izejvielu sagādi līdz parketa realizācijai. Katrā posmā tiek veikta stingra kontrole atbilstoši izstrādātajiem noteikumiem. Mēs uzņemamies atbildību par nemainīgu parketa kvalitāti, jo izgatavošanas procesā izmantojam jaunas un modernas iekārtas, zināšanas, kompetenci un pieredzi.
 


Daļa "Vidrižu Atvaru" produkcijas ar starptautisko preču zīmi "Baltic Parquet" tiek eksportēta uz Igauniju, Skandināvijas valstīm, Vāciju un Angliju, taču lielu nozīmi ieņem arī vietējais – Latvijas – tirgus.
 
2012. gadā mūsu uzņēmums uzstādīja inovatīvu tehnoloģisko līniju koksnes iegravēšanai ar karsto vai auksto spiediena metodi, kā rezultātā ir iespējams iegūt ķirmju grauzuma imitāciju vai raupju, antīku faktūru, nemazinot koksnes izturību. Šos rakstus var savstarpēji kombinēt. Ir iespējams apstrādāt virsmu ar beicēm un eļļām, piešķirot koka virsmai dažādas nokrāsas – no baltas līdz pat melnai.

Pateicoties iespējai regulēt spiediena dziļumu, tiek iegūtas dažādas faktūras – no vieglas līdz dramatiskai. Vecināt iespējams ikvienu koksni. Šo pakalpojumu var izmantot sienu apdares un grīdu dēļu apstrādē, mēbeļu ražošanā, kā arī masīvo siju un kolonnu vecināšanā.
 

Rūpējoties par klientu ērtībām, uzņēmuma struktūrvienības "Baltic Parquet Serviss" komanda sniedz arī grīdas ieklāšanas pakalpojumus un veic ikvienas sarežģītības grīdas restaurāciju. Meistari sniedz bezmaksas konsultācijas, kurās iegūsiet vērtīgu informāciju par grīdas sagatavošanu, ieklāšanu, restaurāciju un kopšanu.

Esam gandarīti, ka mūsu parketa kvalitāte un augstie darba standarti tiek novērtēti gan pašu mājās, gan aiz robežām.

Mūsu adrese: "Atvari", Vidrižu pagasts, Limbažu novads
Tālrunis 64062233, 64070974
Mobilais tālrunis 29193228
E-pasts: info@balticparquet.com
www.balticparquet.com

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

"Vidrižu Atvari" kopš 1998. gada ražo kvalitatīvu oša un ozolkoka parketu, kā arī ozola grīdas dēļus. Uzņēmums izmanto tikai Latvijā iegūtus, ekoloģiski tīrus izejmateriālus un tehnoloģiskajā procesā neizmanto ķīmiskus palīgmateriālus.

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

244221__5d95bd11ee422.jpg

Ļoti liela daļa mūsdienu sabiedrības savu ikdienu pavada sēdus. Strādājot birojā pie datora, tiek noslogota gan mugura, gan spranda. Ne vienmēr un ne visiem izdodas šīs svarīgās ķermeņa daļas izkustināt vai atpūtināt dienas laikā, tādēļ īpaši svarīgi ir parūpēties par to, lai vismaz miegā mugurkauls jūt atslodzi. Lai tas izdotos, ir nozīme pareizajam matracim.

SIA "Vārtu veikals" – žogi, vārtu automātika, vārti

zhogi_vartu_automatika_varti_vartu_veikals_sia

Lai pasargātu mājokli vai kādu citu privātu teritoriju no nelūgtiem viesiem, liela daļa cilvēku iegādājas tik noderīgu konstrukciju kā žogi. Tie labi pasargā gan no klaiņojošiem dzīvniekiem, gan arīdzan no ziņkārīgām acīm, kā arī organiski papildina mājas apkārtni.Žogi iemantojuši lielu pieprasījumu, pateicoties daudzām labām īpašībām.