abc.lv skaitļos

Lietotāji online17
Aktīvie uzņēmumi27323
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Pašvaldība par 8500 eiro iegādājas Preiļu pilsētas autoostas ēku : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Pašvaldība par 8500 eiro iegādājas Preiļu pilsētas autoostas ēku

Pašvaldība par 8500 eiro iegādājas Preiļu pilsētas autoostas ēku

Daugavpils, 4.jūn., LETA. Lai atrisinātu līdzšinējās problēmas ar ēkas un tās apkārtnes sakopšanu, Preiļu novada pašvaldība par 8500 eiro iegādājusies no SIA "Jēkabpils autobusu parks" autoostas ēku, aģentūru LETA informēja Preiļu novada pašvaldībā.

Lēmums par Preiļos, Tirgus laukumā 9A esošā īpašuma iegādi tika pieņemts, jo autoostas ēka atrodas uz pašvaldībai piederošā zemes gabala. Līdz šim ēkai bija cits īpašnieks, tāpēc pašvaldībai nebija pamatotas tiesības veikt uzlabošanas darbus.

Preiļu novada domes priekšsēdētāja Maruta Plivda pastāstīja, ka pašlaik notiek īpašuma dokumentu sakārtošana un tiklīdz tas tiks reģistrēts Zemesgrāmatā, pašvaldība kļūs par autoostas ēkas pilntiesīgu īpašnieku.

Banner 280x280 Banner 280x280

Kad autoostas ēka nonāks pašvaldības īpašumā, tiek plānots slēgt līgumu ar SIA "Jēkabpils autobusu parks" par turpmāku telpu nomu.

Paralēli notiks darbs pie detālplānojuma izstrādes konkrētu autoostas un laukuma attīstības virzienu noteikšanai, lai pašvaldībai stratēģiski nozīmīgais objekts iekļautos pilsētas infrastruktūrā un veicinātu novada iedzīvotāju un ciemiņu ērtību uzlabošanu.

Naudas līdzekļi Preiļu autoostas ēkas iegādei paredzēti pašvaldības budžeta sadaļā "Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem".

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Ilgtspējīgi un ekonomiski izdevīgi risinājumi ar "GLASBORD" paneļiem 

Ilgtspējīgi un ekonomiski izdevīgi risinājumi ar

Nozarēs, kur nepieciešams ievērot augstākās higiēnas prasības – pārtikas ražošanā, farmācijā, veselības aprūpē un citās industrijas –, būtiska nozīme ir pareizai sienu un griestu apdarei. "GLASBORD" sienu un griestu paneļi ir progresīvs risinājums, kas nodrošina ne tikai augstu izturību, bet arī izcilu higiēnu un ērtu uzturēšanu.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Klimata un enerģētikas ministrs aizvada intensīvas sarunas enerģētikas ministru padomē Luksemburgā 

Klimata un enerģētikas ministrs aizvada intensīvas sarunas enerģētikas ministru padomē Luksemburgā 

Pirmdien, 16. jūnijā, Luksemburgā tika aizvadīta Eiropas Savienības Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padomes sanāksme. Ministrs piedalījās ES dalībvalstu viedokļu apmaiņā par REPowerEU ceļvedi, apstiprināja secinājumus par Enerģētikas savienības stiprināšanu, uzlabojot enerģētisko drošību, kā arī apsprieda vairākus citus aktuālus jautājumus.  

Izstāsti Latvijai