Pāvilostā molu pagarināšanā ieguldīs 3 191 580 eiro
Pāvilostā molu pagarināšanā nākamgad ieguldīs 3 191 580 eiro, Rietumu Radio informēja Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
Pāvilostā molu pagarināšanā nākamgad ieguldīs 3 191 580 eiro, Rietumu Radio informēja Pāvilostas novada domes priekšsēdētājs Uldis Kristapsons.
Jumts ir kā mājas kronis – tas ne tikai aizsargā, bet arī nosaka ēkas raksturu! Pareizi izvēlēts jumta segums nozīmē mieru, drošību un zemākus apkures rēķinus.
Vācu inženieru precizitāte, nevainojama ergonomika un ilgmūžība padara Festool par uzticamu partneri galdniecībā, celtniecībā, remonta darbos un visās profesionālās galdniecības vai amatniecības sfērās, kur svarīgs katrs milimetrs.
Ceturtdien, 13. novembrī, Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) un Igaunijas Klimata ministrija parakstīja līgumu par ciešāku sadarbību pārrobežu ūdeņu aizsardzībā un ilgtspējīgā izmantošanā, kā arī plūdu risku pārvaldībā.
Profesionālā vidusskola “Victoria” izglīto augsta līmeņa speciālistus darba tirgū pieprasītās profesijās biznesa un mākslas jomā labvēlīgā, modernā un starptautiskā vidē.