abc.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Pikimo.lv - interneta veikals vecākiem, kuriem rūp mājokļa labiekārtošana cieņpilnā attieksmē pret bērnu. Tā dzima ideja par "Pikimo"!

Bērniem pieejamas, drošas, viegli paceļamas, transformējamas un no dabīgiem materiāliem ražotas mēbeles, kuru filosofija sakņojas cieņpilnā bērnu audzināšanā, kā arī Marijas Montessori un Emijas Pikleres pedagoģijā.

Izvēlies bērniem draudzīgas mēbeles un radi vidi, kas atbalsta bērna kustības brīvību, veicina radošo izziņas garu un ciena mazā cilvēka vajadzību paveikt lietas pašam!

Uzņēmuma labie gariņi Linda un Krišjānis Šnores – trīs bērnu vecāki un čakli uzņēmēji. Uzņēmuma stāsta pirmsākumi ir meklējami 2016. gadā, kad ģimene sāka ražot specializētas mēbeles bērniem un nodibināja savu pirmo uzņēmumu – “Ette Tete”.

Banner 280x280

Soli pa solim, iepazīstot bērnu preču segmentu plašāk, Linda un Krišjānis saprata, ka pasaulē tiek radītas daudz skaistas un noderīgas lietas, kuras bija vēlme atvest mājās, lai tās piedāvātu arī Latvijas jaunajiem vecākiem.

"Pikimo" un "Ette Tete" mēbeles var atrast:

Tīnūžu šoseja 17, Ikšķile, LV-5052
https://pikimo.lv/
info@pikimo.lv
https://www.facebook.com/pikimo.lv
Filmēšana Ķīpsalā BT1 izstādē Bērnu pasaule

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu