abc.lv skaitļos

Lietotāji online118
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Pikimo" mēbeles bērniem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Pikimo.lv - interneta veikals vecākiem, kuriem rūp mājokļa labiekārtošana cieņpilnā attieksmē pret bērnu. Tā dzima ideja par "Pikimo"!

Bērniem pieejamas, drošas, viegli paceļamas, transformējamas un no dabīgiem materiāliem ražotas mēbeles, kuru filosofija sakņojas cieņpilnā bērnu audzināšanā, kā arī Marijas Montessori un Emijas Pikleres pedagoģijā.

Izvēlies bērniem draudzīgas mēbeles un radi vidi, kas atbalsta bērna kustības brīvību, veicina radošo izziņas garu un ciena mazā cilvēka vajadzību paveikt lietas pašam!

Uzņēmuma labie gariņi Linda un Krišjānis Šnores – trīs bērnu vecāki un čakli uzņēmēji. Uzņēmuma stāsta pirmsākumi ir meklējami 2016. gadā, kad ģimene sāka ražot specializētas mēbeles bērniem un nodibināja savu pirmo uzņēmumu – “Ette Tete”.

Soli pa solim, iepazīstot bērnu preču segmentu plašāk, Linda un Krišjānis saprata, ka pasaulē tiek radītas daudz skaistas un noderīgas lietas, kuras bija vēlme atvest mājās, lai tās piedāvātu arī Latvijas jaunajiem vecākiem.

"Pikimo" un "Ette Tete" mēbeles var atrast:

Tīnūžu šoseja 17, Ikšķile, LV-5052
https://pikimo.lv/
info@pikimo.lv
https://www.facebook.com/pikimo.lv
Filmēšana Ķīpsalā BT1 izstādē Bērnu pasaule

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu