Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Esam uzņēmums, kas veic pilna servisa santehnikas pakalpojumus, ieskaitot avārijas dienesta izbraukumus, apkures un gāzes katlu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu. Nodrošinām savus klientus ar izcilu servisu, pakalpojumus uzsākam savlaicīgi, tādējādi ietaupot klientu laiku un naudu. 

Santehnikas darbi
Piedāvājam dažāda veida santehniskos darbus. Darbu veicam maksimāli ātrā laika posmā. Savā darbā izmantojam tikai kvalitatīvākos materiālus, kas padarītajam darbam nodrošinās ilgāku kalpošanu.

Apkalpojam dzīvokļus un privātmājās Rīgā un Rīgas rajonā.

Aicinām uz sadarbību! 

"Akvamaja", SIA
Šauļu 6-5, Rīga, LV-1055
24201201
www.akvamaja.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Elektrības patēriņš mājsaimniecībās pieaudzis par 17%

Elektrības patēriņš mājsaimniecībās pieaudzis par 17%

Ārkārtas stāvoklis un siltais laiks ir ieviesis izmaiņas patēriņa tendencēs un elektroenerģijas cenās gan Latvijas, gan globālajā tirgū. Laikā, kad vispārējā aicinājuma palikt mājās dēļ vidējais elektrības patēriņš Latvijas iedzīvotāju mājokļos ir palielinājies par 17%, elektroenerģijas cenas ir sasniegušas zemāko punktupēdējo septiņu gadu laikā, liecina energouzņēmuma "Enefit" apkopotie dati. 

Uzņēmējs runā