Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Esam uzņēmums, kas veic pilna servisa santehnikas pakalpojumus, ieskaitot avārijas dienesta izbraukumus, apkures un gāzes katlu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu. Nodrošinām savus klientus ar izcilu servisu, pakalpojumus uzsākam savlaicīgi, tādējādi ietaupot klientu laiku un naudu. 

Santehnikas darbi
Piedāvājam dažāda veida santehniskos darbus. Darbu veicam maksimāli ātrā laika posmā. Savā darbā izmantojam tikai kvalitatīvākos materiālus, kas padarītajam darbam nodrošinās ilgāku kalpošanu.

Apkalpojam dzīvokļus un privātmājās Rīgā un Rīgas rajonā.

Aicinām uz sadarbību! 

"Akvamaja", SIA
Šauļu 6-5, Rīga, LV-1055
24201201
www.akvamaja.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

Dzīvot komfortablā, energoefektīvā un veselībai labvēlīgā mājoklī, kurā viss ir harmonijā ar cilvēka dzīvesstilu, ir daudzu sapnis. Ja agrāk gudrā māja daudziem šķita kā kaut kas fantastisks, tad šodien tā jau ir teju ikvienam pieejama opcija. Pateicoties iespējai pieslēgt lielāko daļu ikdienā izmantoto elektroiekārtu interneta tīklam, varam pilnībā kontrolēt mājā notiekošos procesus ar vienkāršas viedtālruņa aplikācijas palīdzību.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Industriālie drupinātāji un sijātāji no Terex Finlay

terex_finlay

Alfis ir oficiālais Terex Finlay industriālās tehnikas izplatītājs Baltijā. Terex Finlay ir starptautiski atzīts pārvietojamās drupināšanas, sijāšanas, mazgāšanas un pārstrādes iekārtu ražotājs. Uzņēmums piedāvā tehnisko nodrošinājumu karjeru izstrādei, celtniecībai un nojaukšanai, kā arī ieguves nozarei.

SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas

apgaismojums_elektromateriali_vadibas_sistemas_EK_Sistemas_SIA

Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti.