abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19726
Nozares raksti777
Ekspertu atbildes2463
Pilna servisa santehnikas pakalpojumi : abc.lv

Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Pilna servisa santehnikas pakalpojumi

Esam uzņēmums, kas veic pilna servisa santehnikas pakalpojumus, ieskaitot avārijas dienesta izbraukumus, apkures un gāzes katlu apsaimniekošanu, namu apsaimniekošanu. Nodrošinām savus klientus ar izcilu servisu, pakalpojumus uzsākam savlaicīgi, tādējādi ietaupot klientu laiku un naudu. 

Santehnikas darbi
Piedāvājam dažāda veida santehniskos darbus. Darbu veicam maksimāli ātrā laika posmā. Savā darbā izmantojam tikai kvalitatīvākos materiālus, kas padarītajam darbam nodrošinās ilgāku kalpošanu.

Apkalpojam dzīvokļus un privātmājās Rīgā un Rīgas rajonā.

Aicinām uz sadarbību! 

"Akvamaja", SIA
Šauļu 6-5, Rīga, LV-1055
24201201
www.akvamaja.lv

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

"AlpicAir" –  īpaši Baltijas valstīm paredzētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņi

"AlpicAir" –  īpaši Baltijas valstīm paredzētas gaisa kondicionēšanas iekārtas un siltumsūkņi

Iespējams, ir maz tādu cilvēku, kas vasaras tveicē neaizdomātos par gaisa kondicionēšanas iekārtas uzstādīšanu savā īpašumā – vai tas būtu mājoklis, birojs vai kāda sabiedriska vai ražošanas ēka. Kā nekā – tieši šāda veida iekārtas palīdz nodrošināt komfortablu iekštelpu klimatu, veidojot labvēlīgus apstākļus gan ikdienas dzīvei, gan darba uzdevumu veikšanai. 

Aktuālie piedāvājumi

Meža un lauksaimniecības zemes vērtēšana

Meža un lauksaimniecības zemes vērtēšana

Raksturīgi, ka vajadzība novērtēt īpašumu, kas sastāv no lauksaimniecības un meža zemes, ir "neērta" ne tikai lielākajam vairumam uzņēmumu, kas ar to nodarbojas, bet arī pašiem īpašniekiem. SIA REIZ viena no spēcīgākajām kompetencēm ir tieši meža zemes vērtēšana, tajā skaitā ja ir lauksaimniecības zemes klātesamība – objektīva vērtēšana!

Aktualitātes

Latvijā pirmoreiz novērota negatīva elektroenerģijas cena biržā

Latvijā pirmoreiz novērota negatīva elektroenerģijas cena biržā

Pirmoreiz vēsturē Latvijā novērota negatīva vairumtirdzniecības elektroenerģijas cena. Šā gada 6. jūlijā laikā no 5.00-6.00 rītā elektroenerģijas cena Nord Pool biržā Latvijas cenu zonā bija –0,09 EUR/MWh. Šāda netipiska situācija ir novērota pirmo reizi.

Uzņēmējs runā

Mūsdienu dziļurbuma sūkņu uzstādīšana

dzilurbums

SIA "MS Real" profesionāli nodarbojas ar Grundfos dziļurbuma sūkņu pārdošanu un uzstādīšanu. Šie sūkņi ir sevi pierādījuši pasaulē, un vairumā gadījumu tiem nav analogu.

Ventilējama fasāde ar PAROC ZERO sistēmu 

paroc_1

PAROC piedāvā jaunu siltumizolācijas un stiprināšanas metodi PAROC ZERO, bez kronšteiniem un bez karkasa, kur vēdināmu fasādi nes tikai atsevišķas skrūves un to ietekme uz siltuma caurlaidību ir ne vairāk par 5%.