abc.lv skaitļos

Lietotāji online170
Aktīvie uzņēmumi28176
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Plānots izveidot atpūtas zonu Bīriņu pils parkā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plānots izveidot atpūtas zonu Bīriņu pils parkā

Plānots izveidot atpūtas zonu Bīriņu pils parkā
Līdz 23.decembrim plānots izveidot relaksācijas un atpūtas zonu Bīriņu pils parkā, kas padarīs teritoriju ērtāku atpūtai ģimenēm ar bērniem, aģentūra LETA noskaidroja Limbažu novada pašvaldībā.

Projekta laikā paredzēts labiekārtot takas un celiņus, ierīkot apgaismojumu pie celiņiem pils terases daļā un izveidot laukumu plašās terašu panorāmas baudīšanai brokastu, pusdienu vai vakariņu laikā. Tāpat plānots izveidot jaunas atpūtas vietas parkā un izbūvēt nelielu lapeni ar relaksācijas krēsliem, radot daudzveidīgas atpūtas iespējas apmeklētājiem.

Projekta rezultātā pils parkā tiks izveidotas radošās gleznas darbnīcas, dodot iespēju pils viesiem radoši darboties, atspoguļojot apkārt redzamo pils un parka skaistumu un iegūt sev nebijušu piemiņu par Bīriņu pils apmeklējumu, norādīja pašvaldībā.

Projektu "SPA āra relaksācijas zonu izveide un labiekārtošana Bīriņu pils parkā" īsteno SIA "Saule Bīriņu Pils", piesaistot 50% līdzfinansējumu no Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai. Kopējās projekta izmaksas ir 69 000 latu. Darbus veic SIA "Uzars bruģēšana".

Banner 280x280

Valmiera, 23.sept., LETA.

Foto: rakstā izmantots pēc Creative Commons licencēts attēls no vietnes www.flickr.com; autors cliff1066

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.