abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24800
Nozares raksti1115
Ekspertu atbildes3041
Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle

Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle

Liela loma darba ražīgumā ir ne tikai darbinieku motivācijai un prasmēm, bet arī videi, kurā ik dienas tiek pildīti darba pienākumi. Arvien vairāk darba devēju Latvijā cenšas darba vietu iekārtot mūsdienīgu un ērtu, tādējādi radot lielisku vietu, kur radoši izpausties un pildīt darba pienākumus par visiem simts procentiem. Šāda veida iespējas tiek rastas gan ražotnēs, gan biroju telpās, tādēļ ērtu un pārdomātu darba vidi iegūst ikviens darbinieks. Cilvēkiem, kuri garas stundas pavada, sēžot pie galda, strādājot pie datora un ar dokumentiem, ir svarīgi piemeklēt ergonomiski pareizu un ērtu krēslu. Kate.lv interneta mēbeļu salonā ir iespējams iegādāties dažāda veida krēslus no populārākajiem ražotājiem.

Interjera dizainera konsultācija biroja iekārtošanai
Iekārtojot biroju telpas un izvēloties mēbeles, ir iespējams pieteikties konsultācijai pie interjera dizainera, lai izraudzītos vislabākos un piemērotākos risinājumus ikvienam darbiniekam. Izvēloties biroja krēslus, jāņem vērā daži faktori, kas palīdzēs izraudzīties piemērotākos. Ergonomiski piemērots biroja krēsls ir neatsverama vērtība tiem, kuriem ir jāpavada garas stundas, sēžot pie darba galda. Ja nogurst ķermenis, nogurst arī prāts, tādēļ ērtai darba videi ir jāpievērš īpaša uzmanība. Kates ražotnē tiek komplektēti un tapsēti dažādi darba krēsli, un piemērotus krēslus ir iespējams atrast gan tiem, kuri, sēžot pie galda, pavada dažas stundas dienā, gan tiem, kuriem šādi paiet visa darba diena.

Kādas tehniskās īpašības ir svarīgas?
Iedomājoties par biroja krēslu, daudziem prātā nāk visparastākie datorkrēsli ar trīs galvenajām īpašībām – maināmu augstumu, ritenīšiem un advancētākiem modeļiem piemītošo atzveltnes slīpuma pozīcijas maiņu. 21. gadsimts šo iesakņojušos attēlu mūsu prātos maina ik gadu, un mūsdienīgu biroja krēslu funkcijas tiek nemitīgi papildinātas. Atkarībā no krēslu modeļiem ir iespējams izvēlēties krēslus ar:

  • sinhromehānismu;
  • regulējamu vai fiksētu sēdekli;
  • augstumā un platumā regulējamiem roku balstiem;
  • komplektāciju ar galvas balstu;
  • integrētu jostas vietas balstu.

Ar visu piedāvājumu ir iespējams iepazīties Kates mājaslapā.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betonam.lv piedāvā tirdzniecībā ārējo, iekšējo, betona kāpņu un terases pārklājumus / hidroizolācijas materiālus ar neslīdošu, dekoratīvu virsmu. Ir pieejami dažādi kvarca akmentiņu toņi.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu