abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25015
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle

Plašākā mūsdienīgu biroju krēslu izvēle

Liela loma darba ražīgumā ir ne tikai darbinieku motivācijai un prasmēm, bet arī videi, kurā ik dienas tiek pildīti darba pienākumi. Arvien vairāk darba devēju Latvijā cenšas darba vietu iekārtot mūsdienīgu un ērtu, tādējādi radot lielisku vietu, kur radoši izpausties un pildīt darba pienākumus par visiem simts procentiem. Šāda veida iespējas tiek rastas gan ražotnēs, gan biroju telpās, tādēļ ērtu un pārdomātu darba vidi iegūst ikviens darbinieks. Cilvēkiem, kuri garas stundas pavada, sēžot pie galda, strādājot pie datora un ar dokumentiem, ir svarīgi piemeklēt ergonomiski pareizu un ērtu krēslu. Kate.lv interneta mēbeļu salonā ir iespējams iegādāties dažāda veida krēslus no populārākajiem ražotājiem.

Interjera dizainera konsultācija biroja iekārtošanai
Iekārtojot biroju telpas un izvēloties mēbeles, ir iespējams pieteikties konsultācijai pie interjera dizainera, lai izraudzītos vislabākos un piemērotākos risinājumus ikvienam darbiniekam. Izvēloties biroja krēslus, jāņem vērā daži faktori, kas palīdzēs izraudzīties piemērotākos. Ergonomiski piemērots biroja krēsls ir neatsverama vērtība tiem, kuriem ir jāpavada garas stundas, sēžot pie darba galda. Ja nogurst ķermenis, nogurst arī prāts, tādēļ ērtai darba videi ir jāpievērš īpaša uzmanība. Kates ražotnē tiek komplektēti un tapsēti dažādi darba krēsli, un piemērotus krēslus ir iespējams atrast gan tiem, kuri, sēžot pie galda, pavada dažas stundas dienā, gan tiem, kuriem šādi paiet visa darba diena.

Kādas tehniskās īpašības ir svarīgas?
Iedomājoties par biroja krēslu, daudziem prātā nāk visparastākie datorkrēsli ar trīs galvenajām īpašībām – maināmu augstumu, ritenīšiem un advancētākiem modeļiem piemītošo atzveltnes slīpuma pozīcijas maiņu. 21. gadsimts šo iesakņojušos attēlu mūsu prātos maina ik gadu, un mūsdienīgu biroja krēslu funkcijas tiek nemitīgi papildinātas. Atkarībā no krēslu modeļiem ir iespējams izvēlēties krēslus ar:

  • sinhromehānismu;
  • regulējamu vai fiksētu sēdekli;
  • augstumā un platumā regulējamiem roku balstiem;
  • komplektāciju ar galvas balstu;
  • integrētu jostas vietas balstu.

Ar visu piedāvājumu ir iespējams iepazīties Kates mājaslapā.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu