Plašas izvēles matrači no Erti.lv visiem gadījumiem

Plašas izvēles matrači no Erti.lv visiem gadījumiem

Latvijā ražoti augstas kvalitātes atsperu un bezatsperu matrači
Domājot par pilnvērtīgu atpūtu pēc darba dienas, sporta vai aktīvām nodarbēm, daudzi iedomājas par dramatisku iekrišanu mīkstā gultā. Un gulta nav tikai vieta, kur vadam savu naktsmieru – komfortablā un plašā gultā varam arī lasīt, strādāt, skatīties filmas, spēlēties ar bērniem. Gulta ir kā pozitīvo sajūtu sala, te jūtamies kā patiešām mājās un spējam relaksēties.

Ņemot vērā to, cik svarīgi gultā justies ērti, noteikti jāmin arī matrača loma. Pareizais matracis spēs ne tikai nodrošināt labu naktsmieru, bet arī palīdzēs justies ērti gultā sēžot, lasot vai strādājot. Bet kur pirkt matraci? Matraču veikals Erti.lv ir uzņēmums, kas Latvijā ražo augstas kvalitātes matračus dažādiem nolūkiem – gultas matračus ar vai bez atsperēm un virsmatračus. 

Veikala klāstā ir virkne matraču kategoriju:
• Pocket matrači – veidoti ar Pocket sistēmu, kurā katra matrača atspere ir ievietota atsevišķā kabatiņā
• Multi Pocket matrači – radīti ar Pocket sistēmas atsperu blokiem īpaši komfortablai atpūtai
• Bezatsperu matrači – pildīti ar dažādiem mūsdienīgiem un hipoalerģiskiem materiāliem, kas nodrošina gaisa caurlaidību un ortopēdisku balstu mugurkaulam
• Bonnell matrači – radīti ar pasaulē zināmo Bonnell atsperu sistēmu bloku, tiem ir arī dabiskas izcelsmes pildījums
• Comfort matrači – matrači ar atsperēm un pildījumu
• Ekonom matrači – cenu klasē visizdevīgākie matrači, piemēroti jauniem cilvēkiem
• Bērnu matrači – hipoalerģiski un droši matrači pašiem mazākajiem, tie atgrūž mitrumu un nepatīkamus aromātus
• Virsmatrači – izmantojot pildījuma slāņus dažādos biezumos, iespējams izvēlētie starp rullējamu vai nerullējamu virsmatraci, kas lieliski noderēs ceļojumos un viesu uzņemšanai.

Visi Erti.lv matrači internetā ir atrodami viegli pārskatāmā katalogā. Te iespējams aplūkot katru matraci šķērsgriezumā, lai izprastu tā uzbūvi un pildījuma proporcijas. Matrači pieejami gan ekskluzīvā klasē, gan vienkāršākos modeļos. Arī cenu spektrs ir tāds, kas nodrošina īstā matrača pieejamību katram klientam. Erti.lv piedāvā iegādāties matračus par īpaši izdevīgām cenām, jo šobrīd tie pieejami ar līdz pat 40% atlaidi!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

Dzīvot komfortablā, energoefektīvā un veselībai labvēlīgā mājoklī, kurā viss ir harmonijā ar cilvēka dzīvesstilu, ir daudzu sapnis. Ja agrāk gudrā māja daudziem šķita kā kaut kas fantastisks, tad šodien tā jau ir teju ikvienam pieejama opcija. Pateicoties iespējai pieslēgt lielāko daļu ikdienā izmantoto elektroiekārtu interneta tīklam, varam pilnībā kontrolēt mājā notiekošos procesus ar vienkāršas viedtālruņa aplikācijas palīdzību.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Industriālie drupinātāji un sijātāji no Terex Finlay

terex_finlay

Alfis ir oficiālais Terex Finlay industriālās tehnikas izplatītājs Baltijā. Terex Finlay ir starptautiski atzīts pārvietojamās drupināšanas, sijāšanas, mazgāšanas un pārstrādes iekārtu ražotājs. Uzņēmums piedāvā tehnisko nodrošinājumu karjeru izstrādei, celtniecībai un nojaukšanai, kā arī ieguves nozarei.

SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas

apgaismojums_elektromateriali_vadibas_sistemas_EK_Sistemas_SIA

Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti.