abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Plašs iepakojuma maisiņu klāsts – SIA "Unilevel"  : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plašs iepakojuma maisiņu klāsts – SIA "Unilevel" 

Plašs iepakojuma maisiņu klāsts – SIA "Unilevel" 

Iepakojuma maisiņi
SIA "Unilevel" piedāvā plašu dažāda lietojuma iepakojuma maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražošanai. Mūsu sortimentā ir visa veida bakalejas preču un beramo produktu iepakojums – standarta fasējamie maisiņi, dažāda izmēra papīra tūtas bez lodziņa, ar lodziņu vai klipšiem, maizes maisiņi, iepakojums tējām, garšvielām un citām beramām precēm. Tāpat piedāvājam iegādei papīra un polietilēna maisiņus ar izcirstiem rokturiem, plakaniem, ar izcirstiem un nostiprinātiem rokturiem, kā arī ar cilpveidīgiem rokturiem. Pēc klienta vēlmēm izgatavosim jebkuras sarežģītības individualizēto dizaina iepakojumu un uzdrukāsim jūsu uzņēmuma logotipu.   


Polietilēna maisiņi
Piedāvājam plašu dažāda pielietojuma polietilēna maisiņu klāstu tirdzniecībai un pārtikas ražotājiem – fasējamie maisi mazumtirdzniecībai, iepakojums ēdināšanas uzņēmumiem, beramo preču un universālā pielietojuma iepakojums. Polietilēna maisiņi ir ar izgrieztu rokturi, cilpveidīgu rokturi. T-Shirt tipa maisiņi, caurspīdīgie fasējamie maisiņi bez roktura; slēdzamie ZIP maisiņi un cita veida polietilēna iepakojums. Piedāvājam iegādei  gan standarta polietilēna maisiņus, gan īpašo reklāmiepakojumu ar individuāli pielāgoto dizainu. Iepakojums ir pieejams iegādei uz vietas, vai pēc pasūtījuma. 

Papīra maisiņi
Papīra maisiņi ir vienkāršs, funkcionāls un vienlaikus gaumīgs risinājums dažāda izmēra un lietojuma preču iepakošanai, kā arī izcils reklāmmateriāls jūsu zīmola popularizēšanai. SIA "Unilevel" piedāvā iegādei kvalitatīvus papīra maisus plašā sortimentā pārtikas, apģērbu, saimniecības un citu preču, kā arī dāvanu un reklāmsuvenīru iepakošanai. Piedāvājam iegādāties uz vietas vai saņemt pēc pasūtījuma dažādu izmēru un krāsu papīra maisiņus ar izgrieztiem, plakaniem, savītiem, kokvilnas un citiem rokturiem. Pieejami arī maisiņi bez roktura - tūtas ar lodziņiem vai bez tiem. Mēs piedāvājam arī maisiņu apdruku.

Klientu ērtībai piedāvājam gan klasiskos papīra maisus (balts, kraft, eko papīrs), gan individualizēto dizaina iepakojumu. Ar individuālo pieeju katram klientam garantēti piedāvājam kvalitatīvu produkciju.

https://unilevel.lv/lv/

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.