abc.lv skaitļos

Lietotāji online6
Aktīvie uzņēmumi23002
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
Plastikāta logi privātmājai vai dzīvoklim : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plastikāta logi privātmājai vai dzīvoklim

Plastikāta logi privātmājai vai dzīvoklim

Rūpējoties par mājokļa siltumizolāciju un efektivitāti, sevišķi svarīgi ir parūpēties par logu kvalitāti, jo lielākajā daļā dzīvokļu un māju tieši logi ir biežākais siltumzudumu avots. Kā viens no efektīvākajiem risinājumiem mūsdienās ir plastikāta logi, kas pieejami dažādos izmēros, krāsās un biezumos, pielāgojoties katra mājokļa un interjera vajadzībām. Pateicoties plastikāta logu tehnoloģijai, tie ne tikai nodrošina izcilu siltumizolāciju, bet ir arī daudz izturīgāki un drošāki nekā parastie koka logi. Ne velti šos logus izvēlas gan tie, kas meklē ekonomiskus risinājumus, gan tie, kam galvenais faktors ir kvalitāte un drošība. 

Plastikāta logu siltumizolācija
Plastikāta logi pēdējo gadu laikā gūst aizvien lielāku popularitāti, jo funkciju un drošības ziņā tie ir izteikti līderi, turklāt izmaksu ziņā – viens no izdevīgākajiem risinājumiem. Plastikāta logu cenu ietekmē virkne faktoru – logu biezums, izmērs, krāsa, forma un iebūvēto vērtņu skaits, tādējādi sev piemērotu modeli var atrast jebkurš, pat cenās no 150 eiro. 

Kā iecienītākie pircēju vidū ir divu stiklu pakešu logi, jo tie ir nedaudz lētāki, taču, ja vēlaties mājoklim izcilu siltumizolāciju, iesakām izvēlēties trīs pakešu logus, kas ir biezāki un nodrošina izteikti augstu siltumnecaurlaidību. Papildus par logu hermētismu rūpējas arī loga kameras, jo siltumefektivitāti veido kamerās ieslēgtais gaiss. SIA Eirodurvis piedāvātajos logos ir vismaz 6 kameras, nodrošinot izcilu siltumizolāciju un papildu efektivitāti, lai ziemā apkurei tērētu aizvien mazāk līdzekļu. 

Pielāgojamība un ērtums
Plastikāta logu lielākā priekšrocība ir to dažādība izmēros un formās. Mūsdienās logu ražotāji un meistari logus var uzstādīt jebkura tipa mājoklī, pielāgojot logus pēc to formas, biezuma un izmēra. Atkarībā no klientu vēlmēm var modificēt gan loga izskatu, sadalot to vairākās ailēs, ierīkot vienu vai vairākas vērtnes, pielāgot vērtņu virzienu vai, ja telpas vēdināšana nav nepieciešama, izveidot pat neatveramus logus, kas ir drošāki pret ielaušanos. Logu izgatavošana pēc specifiskiem parametriem padārdzina to izgatavošanas izmaksas, taču sniedz iespēju izveidot katra vajadzībām pielāgotus, unikālus risinājumus. Lai plastikāta logi izskatītos estētiskāki, tie pieejami arī dažādās krāsās. Lai gan baltie logi ir visiecienītākie, tos iespējams pasūtīt arī brūnos, tumšos un koksnes toņos, kas tos padara estētiskākus un pieskaņotus arī koka mājām. 

Logu uzstādīšana
Plastikāta logu uzstādīšana ir ātra, un to iespējams izdarīt gan privātmājās, gan daudzdzīvokļu mājās, turklāt jebkurā no telpām, tostarp pat balkonos un lodžijās. Logu uzstādīšanu veic profesionāli meistari, kuri vajadzības gadījumā var veikt ne tikai logu montažu, bet arī nodrošināt logu apmaļu un palodžu pēcapstrādi. Lai gan plastikāta logi pēc konstrukcijas veidoti tā, lai būtu viegli uzstādāmi jebkura tipa logu ailēs, to uzstādīšana jāveic rūpīgi, lai siltumizolācija būtu efektīva arī ap logu, citādi pat labākā loga iegāde nenodrošinās efektu, ja tas nebūs arī pareizi un hermētiski uzstādīts. Nepareiza uzstādīšana var radīt arī mitruma veidošanos uz logiem pie temperatūras maiņām, tādēļ kvalitātīva uzstādīšana ir sevišķi svarīga, lai logi kalpotu ilgāk. Lai uzzinātu vairāk par pieejamajiem logu modeļiem, to piegādi un uzstādīšanu, sazinieties ar SIA Eirodurvis, rakstot e-pastu uz logi@m-lux.lv, zvanot pa tālruni 26668000 vai tiekoties klātienē – Kurzemes prospekts 3G, Rīga. Meistari ne tikai palīdzēs atrast piemērotākos logus jūsu mājoklim, bet arī sniegs daudzpusīgas konsultācijas par to uzstādīšanu, papildu izmaksām un ikdienas kopšanu. 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.