abc.lv skaitļos

Lietotāji online47
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1161
Ekspertu atbildes3041
Plastmasas ceļa plāksnes – ideāls risinājums pagaidu segumam : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plastmasas ceļa plāksnes – ideāls risinājums pagaidu segumam

Plastmasas ceļa plāksnes – ideāls risinājums pagaidu segumam

Ceļa plāksnes  ideāls risinājums tur, kur nepieciešams pagaidu segums: būvlaukumos, piebraukšanai staignās vietās, nojaukšanas darbiem, rakšanas darbiem, zālāja saglabāšanai, ainavu projektos. Plastmasas ceļa plāksnes pasargā jutīgās virsmas (piemēram, zālāju vai ar bruģi bruģēto braucamo daļu) un novērš transportlīdzekļa iestigšanu. 


Ceļu plāksnes ir arī lielisks veids, kā ātri un ekonomiski sacietēt virsmu. Tās ir ļoti izturīgas un pielāgojas zemei. Lieliski piemērota izmantošanai uz būvlaukumu piebraucamajiem ceļiem, pagaidu autostāvvietās vai cietu virsmu sacietēšanai. 


Montāžai nav nepieciešams īpašs aprīkojums, tas ir viegli un ātri. Ražošanai izmantotais materiāls ir izturīgs pret laika apstākļiem. Pateicoties tam, plāksnes var izmantot daudzus gadus un, kad rodas vajadzība, pārvietot uz citu vietu. Produkts ir 100% pārstrādājams un videi draudzīgs. Plāksni var uzstādīt no abām pusēm, kas padara to universālu lietošanā. Plāksnes savieno ar kronšteiniem. Maksimālais kronšteinu skaits uz 1 plāksni ir 4 gabali.   Ceļa plāksne CP125 Ceļa plāksne CP200
Izmērs 1200x1800 ±5% 1200x1800 ±5%
Biezums 12,5 mm ±5% 20 mm ±5%
Biezums ar protektoru 20 mm ±5% 30 mm ±5%
Svars 27 kg ±5% 37 kg ±5%
Krāsa melna melna
Slodze 45 tonnas* 72 tonnas*

* Slodze uz visu plāksni  sausa, rūdīta virsma.

SIA "PLO.PAR"
Tālrunis 29174728
Tālrunis 29906480
E-pasts: info.plopar@gmail.com

www.plopar.lv
Facebook: PLO.PAR

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu