abc.lv skaitļos

Lietotāji online111
Aktīvie uzņēmumi27740
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Pļaviņās par 53 990 eiro atjauno Mūzikas skolas iekšpagalmu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Pļaviņās par 53 990 eiro atjauno Mūzikas skolas iekšpagalmu

Pļaviņās par 53 990 eiro atjauno Mūzikas skolas iekšpagalmu

Rīga, 23.okt., LETA. Pļaviņās sākta Mūzikas skolas iekšpagalma teritorijas atjaunošana Daugavas ielā 50 un 50a, kas izmaksās 53 990 eiro, aģentūra LETA uzzināja Pļaviņu novada pašvaldībā.

Projekta īstenošanas laikā tiek bruģēta autostāvvieta un gājēju celiņi, tajā skaitā arī celiņš, kas savieno Daugavas ielu un aizsargdambi. Pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Sanita Kitajeva skaidroja, ka autostāvvietu izmanto Mūzikas skolas, bērnu centra "Pepija", Jauniešu iniciatīvas centra "Ideja", bērnu rotaļlaukuma, skeitparka, sporta zāles apmeklētāji un vecāki, kas uz dažādām nodarbībām nogādā bērnus, kā arī pilsētas viesi, lai pastaigātos pa Pļaviņu aizsargdambi.

Banner 280x280 Banner 280x280

Darbus veic SIA "Jards", un tos paredzēts pabeigt vēl šogad. Līgums ar uzņēmumu noslēgts par 53 990 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai