abc.lv skaitļos

Lietotāji online45
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Praktiski padomi, kā pagalmu padarīt mājīgāku : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Praktiski padomi, kā pagalmu padarīt mājīgāku

Praktiski padomi, kā pagalmu padarīt mājīgāku

Ja jums ir māja ar pagalmu, noteikti ir vērts padomāt, kā to padarīt vēl mājīgāku. Izmantojot dažādas detaļas, ir iespējams piešķirt pagalmam vai dārzam otru elpu un padarīt to par vietu, kur ne tikai atpūsties pašam, bet arī uzņemt ciemiņus. 

Apgaismojuma izvēle dārzam
Ja vēlaties iekārtot dārza vai pagalma zonu, kurā iespējams atpūsties, noteikti ir vērts padomāt par piemērotākā apgaismojuma iegādi. Ar apgaismojumu iespējams dārza zonu padarīt vēl mājīgāku, tāpēc noteikti ir vērts apdomāt tā iegādi. LED virtenes āra lietošanai lieliski iederēsies jebkurā dārzā.  Iegādājoties, piemēram, gaismas virtenes, iespējams vasaras vakaros aicināt ciemiņus un baudīt siltos vakarus turpat ārā. Ir iespējams arī organizēt kino vakarus vai daudz ko citu. Mūsdienās ir pieejami dažāda veida apgaismojumi – lukturi, gaismas virtenes, iebūvējamas lampas un daudzi citi gaismekļi, atliek vien izvēlēties savai situācijai piemērotāko variantu!

Augu izvēle
Arī augi ir viena no lietām, kas padara pagalmu mājīgāku. Mūsdienās ir iespējams iegādāties dažāda veida puķu podus un augus, kas noteikti padarīs pagalmu mūsdienīgāku un mājīgāku. Ja apkārt dārzam ir sēta, iespējams, lieliski iederēsies kāds vīteņaugs. Savukārt apkārt dārzam iespējams salikt dažādus iekarināmos puķu podus, kas noteikti piešķirs dārzam mūsdienīgu izskatu. 

Dārza mēbeles
Ja jums ir vēlme dārzā atpūsties un uzņemt ciemiņus, ir vērts iegādāties dažādas dārza mēbeles, tādā veidā izveidojot atpūtas zonu. Galds, krēsli, šūpuļkrēsli – atkarībā no jūsu gaumes, izvēlieties dažādas dārza mēbeles, kas dārzam piešķirs neatkārtojamu šarmu. Protams, izvēloties dārza mēbeles, ir svarīgi pievērst uzmanību arī tam, lai šīs mēbeles būtu viegli kopjamas, jo, kā zināms, Latvijas klimatā tās būs pakļautas dažādiem laikapstākļiem – saulei, lietum, vējam vai pat krusai. Ir vērts izvēlēties kvalitatīvas dārza mēbeles, kuras kalpos ilgu laiku! Arī dārza mēbeles iespējams papildināt ar dažādiem gaismekļiem, kas papildinās kopējo skatu. 

Ja vēlaties izveidot dārza zonu, kurā atpūsties un uzņemt ciemiņus, noteikti ir vērts ieguldīt laiku un izdomu, lai šo zonu iekārtotu tā, lai tajā būtu ērti atpūsties! To iespējams paveikt, izmantojot dārza mēbeles, augus, arī LED virtenes āra lietošanai piešķirs dārzam īpašu auru!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu