abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23434
Nozares raksti1106
Ekspertu atbildes3041
Racionāli celtniecības un remontdarbi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Racionāli celtniecības un remontdarbi

Racionāli celtniecības un remontdarbi

Remontdarbu nepieciešamības fakts pats par sevi jau var izraisīt nervu sasprindzinājumu un neziņu, ar ko sākt un vai vispār uzņemties.
Iemesli visiem ļoti pazīstami – labu celtniecības speciālistu trūkums, grūti nosakāmas materiālu un darbu izmaksas, šaubas, vai viss noritēs pareizajā secībā, attaisnos lolotās cerības un neaizņems pārāk daudz laika. Tāpat arī neērtības, netīrība, atkritumu utilizācija, vai tik nebūs problēmas pēc darbu pabeigšanas? 

Bažas ir ļoti pamatotas, ņemot vērā faktu, ka dažāda tipa (santehnikas, elektroinstalācijas, krāsošanas u.c.) darbu veikšanai sarežģīti atrast meistaru "vienā personā", nerunājot par to, ka ir arī jārūpējas par pareizo materiālu sagādi, instrumentiem, darbu uzraudzību utt. Tomēr, ja izvēle krīt par labu uzņēmumam, tad ir pamatotas aizdomas par visai augstām remontdarbu kopējām izmaksām, jo ne tikai tāmju sastādīšana mūsdienās ir kļuvusi par visai radošu "mākslu", bet arī kā "pieaug" izmaksas būvniecības procesa gaitā. Un cik laika un enerģijas prasa tikai komunikācija ar celtniekiem, lai izrādītu objektu, izskaidrotu vajadzības un saprastu, kas un kā tiks darīts.

Ņemot vērā iepriekšminēto, droši vien ir vērts padomāt par alternatīvu veidu, kā "remontprojektu" organizēt jau no paša pirmsākuma, izmantojot, piemēram, SIA "REIZ" piedāvāto viedo platformu www.investex.lv

Reģistrējoties sadaļā "Partneri", jums ir iespēja bez maksas izvietot savu "remontdarbu" objektu sadaļā "Būvniekiem", aprakstā definējot konkrētas prasības atbilstoši celtniecības nozares specifikai. Protams, neiztikt bez esošās situācijas fotofiksācijas, telpu plāniem, projekta dokumentācijas (skicēm) PDF formātā, video (piemēram, ar iecerēto gala interjeru). Tādējādi jūs ietaupīsit ļoti daudz laika, enerģijas un nervu, uzliksiet skaidras prasības par to, ko jūs konkrēti sagaidāt no celtnieka, radikāli saīsināsit komunikācijas periodu, kā arī izsekosiet darbu gaitā to, kas tika nolīgts, ar to, kas ir izpildīts.  

Kad informācija izvietota www.investex.lv, iespējams uzrunāt potenciālos darbu veicējus, norādot saiti uz izvietoto informāciju, vai vienkārši sagaidīt atsaucību no būvnieku puses.

Autors: reiz_2
Autors: reiz_2

Ārpus tam ieteicams arī nolīgt kādu, kurš var palīdzēt caurskatīt piestādītās tāmes, uzraudzīt būvdarbus, ieteikt materiālus un tehnoloģijas, kas nodrošina vajadzīgo darbu kvalitāti, iekļaujoties vēlamajā budžetā. 

Veiksmi vēlot,
Gints Bukans,
SIA "REIZ" valdes loceklis

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu