abc.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi25007
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
REHAU Connect – jauniem un pieredzējušiem logu dīleriem : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

REHAU Connect – jauniem un pieredzējušiem logu dīleriem

REHAU Connect – jauniem un pieredzējušiem logu dīleriem

Vai esi kādreiz vēlējies uzsākt patstāvīgu darbību logu biznesā? Varbūt šī ir Tava iespēja. Pagājušajā gadā REHAU Latvijā ir sarūpējis rīku kopumu – platformu Connect, kurā radīta vieta visiem logu pasaulē ienākušajiem dalībniekiem. Sākot no logu pasūtītāja, logu pārdevēja, montāžnieka līdz logu ražotājam.

REHAU Connect domāts, lai visiem šīs platformas lietotājiem būtu vienkāršāka informācijas aprite un drošāks bizness, un arī pircējam lielāka garantija par kvalitatīvu saņemto konstrukciju un logu uzstādīšanas pakalpojumu. Visos logu pasūtījuma posmos ir pieejams arī REHAU kā sistēmas uzturētāja atbalsts visiem platformas Connect dalībniekiem.

Platforma ir radīta ar pilnu funkcionalitāti logu pārdevēja lietošanai, tādēļ te laipni aicināti ne vien pieredzējuši logu dīleri, kurus interesē REHAU Latvijā izgatavotu logu pārdošana un montāža, bet arī pavisam jauni censoņi, kas ir nodomājuši izmēģināt spēkus logu biznesā.


Kā tas darbojas?

  1. Platformas Connect galvenais lietotājs ir logu pārdevējs/dīleris. Tā rokās ir Connect ar pilnu klientu datu pārvaldības programmu, piedāvājumu sagatavošanas formām un logu konfiguratoru. Ar datoru vai arī planšeti iespējams jebkurā vietā, tajā skaitā pie klienta objektā, veidot logu tāmes, tos apskatīt 3D vizualizācijā, izvēlēties krāsas un logu piederumus, aprīkojumu.
  2. Connect piedāvā gatavas formas saziņu ar izvēlēto logu ražotāju. Tas ietver logu cenu saskaņošanas rīkus, logu pasūtījumus no ražotāja. piegādes nosacījumu pārvaldību un citus saziņas elementus. Visi dati paliek saglabāti Connect platformā, kas ļauj izvairīties no neskaidrībām, kas un kā ticis iepriekš saprasts vai norunāts.
  3. Connect būtiska sastāvdaļa ir dīlera saziņa ar logu pasūtītāju. Te dati no Connect tiek noformēti automātiski ar logu specifikācijām un ievadītajām cenām pieklājīgā dokumentā. Klientam atliek vien parakstīt vai citādi apstiprināt pasūtījumu.

Iepriekš minēti vien galvenie elementi Connect platformā. Tā pastāvīgi tiek attīstīta un pievienotas jaunas funkcionalitātes, kā logu lielumu ierobežojumu izvērtēšana konstruēšanas laikā, U vērtības aprēķini, logu vēja slodžu noturības novērtēšana. Connect platformā iespējams sākt ar testa pieeju. Ierobežotas funkcinalitātes darbība (bez sasaistes ar logu ražotāju) iespējama, lietotājam patstāvīgi veicot reģistrāciju.

Tad, ja Connect būs rosinājis interesi, sazināsimies un saliksim gaidāmo biznesa modeli kopā ar piemērotākajiem vietējiem logu ražotājiem, nodrošināsim apmācību par logu tehniku, montāžu, pārdošanas argumentāciju. Citiem vārdiem sakot – ievadīsim logu pasaulē no iekšpuses un arī turpmākajā darbībā būsim vienmēr blakus ar padomu, atbalstu un palīdzību visa veida jautājumu risināšanā. 

Ja vēl neesi gatavs mesties iekšā logu biznesā, bet meklē logus savam mājoklim – nav problēmu, viss plašais logu piedāvājums (PVC logi un durvis, GENEO, SYNEGO Slide) pieejams digitālajā pasaulē un arī klātienē pie logu izgatavotājiem. Uzzini vairāk mājaslapas sadaļā "Logi un durvis".

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu