abc.lv skaitļos

Lietotāji online108
Aktīvie uzņēmumi28183
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Rekonstruēs "Dzintara" vēsturisko ražotni – izsludināts metu konkurss arhitektiem : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rekonstruēs "Dzintara" vēsturisko ražotni – izsludināts metu konkurss arhitektiem

Rekonstruēs 

Šodien tiek izsludināts apbūves ieceres arhitektūras un dizaina risinājumu ideju konkurss "Ražošanas ēkas un rūpnieciskās ražošanas ēkas rekonstrukcijas ideju mets" vēsturiskajā kosmētikas ražotnē "Dzintars", Rīgā Mālu ielā 30.

Uzņēmuma "Dzintars saknes meklējamas 19. gadsimta vidū H.A.Brieger fabrikā. Laika gaitā no tās ir izaudzis leģendārais "Dzintars", kas jau vairāk nekā pusgadsimtu ražo produktus, kas ir neatņemama ikdienas skaistumkopšanas sastāvdaļa miljoniem cilvēku. 

Uzņēmuma ražošanas un komercapbūves teritoriju veido divi funkcionāli saistīti nekustamie īpašumi: zemes gabals ar kopējo platību 65 300 m2 un ēkas ar kopējo platību 48 000 m2. Apbūves teritoriju veido kopā 52 ēkas (administratīvā ēka, ražošanas ēkas, noliktavas, saimniecības ēkas, tehniskās ēkas, darbnīcas, laboratorija). 

Konkursā aptveramais rekonstrukcijas apjoms iekļauj:

Banner 280x280

1. 3 stāvu rūpnieciskās ražošanas ēka: ar zīmola, uzņēmuma un ražošanas izstāžu zāli, e-veikala pirktās produkcijas saņemšanas vietu, tehnisko stāvu, biroju telpām, kvalitātes kontroles laboratoriju, kosmētikas līdzekļu izstrādes laboratoriju, parfimērijas laboratoriju, cieto formu izstrādes laboratoriju un testēšanas telpām;

2. 1 stāva ražošanas ēka: ar ražošanas, fasēšanas telpām, noliktavām izejvielu, iepakojuma, etiķešu un komplektējošo detaļu glabāšanai, kabinetiem, ražošanas procesa kvalitātes kontroles laboratoriju un ieejas risinājumu viesiem, kas paredz iespējas apskatīt ražošanas procesu.

Konkursā aicināti piedalīties Latvijas un ārzemju arhitektu biroji un apvienības. Konkursa darbus jāiesniedz līdz 2021. gada 21. jūnijam saskaņā ar nolikuma noteikumiem.

Pieteikšanās konkursam

Interesenti konkursam aicināti pieteikties, atsūtot rakstisku pieprasījumu konkursa atbildīgajai sekretārei Sindijai Kudulei uz sindija.kudule@brieger.lv. Rakstiskajā pieprasījumā vēlams norādīt: komersanta nosaukums, kontaktpersona, tālrunis, e-pasta adrese. Konkursa dokumenti tiks izsūtīti ieinteresētajām personām vienas darba dienas laikā pēc tam, kad saņemts šo dokumentu pieprasījums.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Aicina iesniegt pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”

Aicina iesniegt pieteikumus konkursam „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”

Ekonomikas ministrija, Klimata un enerģētikas ministrija un Latvijas Būvinženieru savienība izsludina ikgadējo konkursu „Energoefektīvākā ēka Latvijā 2026”. Konkurss notiek jau 16. gadu, un tā mērķis ir veicināt labo praksi ēku energosnieguma un ilgtspējas jomā, īstenojot energoefektīvu ēku būvniecību, atjaunošanu un pārbūvi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.