abc.lv skaitļos

Lietotāji online244
Aktīvie uzņēmumi28142
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Rīgas centrā sabrukusi neapdzīvota māja; glābēji no blakus ēkām evakuējuši 138 cilvēkus : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rīgas centrā sabrukusi neapdzīvota māja; glābēji no blakus ēkām evakuējuši 138 cilvēkus

Rīgas centrā sabrukusi neapdzīvota māja; glābēji no blakus ēkām evakuējuši 138 cilvēkus

Rīga, 11.dec., LETA. Rīgas centrā pagājušā naktī sabrukusi neapdzīvota piecstāvu ēka. Glābēji no blakus esošajām ēkām evakuējuši 138 cilvēkus, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Ap plkst.1 saņemts izsaukums uz Jeruzalemes ielu, kur daļēji sabrukusi neapdzīvota piecstāvu ēka. Notikuma vietā no blakus esošajām ēkām evakuēti 138 cilvēki.

Banner 280x280

Pēc iedzīvotāju evakuēšanas notikuma vietā ieradās Rīgas domes būvvaldes pārstāve, kura secināja, ka sabrukusī ēka nerada apdraudējumu blakus esošajām ēkām un cilvēki var atgriezties savās mājā.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai