abc.lv skaitļos

Lietotāji online33
Aktīvie uzņēmumi23108
Nozares raksti1076
Ekspertu atbildes2594
Rīgas enerģētikas aģentūra vebinārā informēs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rīgas enerģētikas aģentūra vebinārā informēs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu

Rīgas enerģētikas aģentūra vebinārā informēs par daudzdzīvokļu ēku atjaunošanu

Rīgas enerģētikas aģentūra (REA) 10.decembrī plkst.10.00 rīko vebināru “Kā palielināt atjaunoto ēku skaitu Rīgā?”. Dalība pasākumā - bez maksas.

Tikšanās laikā runās un dalīsies pieredzē par ēku atjaunošanas procesiem, pieejamo finansējumu, par turpmākajiem soļiem atjaunoto ēku skaita palielināšanai, ēkas energoefektivitātes paaugstināšanā un uzturēšanas izmaksu samazināšanā, t.sk., par apkuri. Varēs iepazīties ar labo praksi ēku atjaunošanā un tās ilgtspējas saglabāšanā, diskutēt par to, kāpēc renovēta ēkā dzīvot ir labāk nekā esošajā un skaidros biežākos mītus par ēkas atjaunošanas procesa sadārdzinājumu, kredītsaistību neesamību dzīvokļa īpašumam, mikroklimatu ēkā pēc tas atjaunošanas, u.c.

Vebināram var pietiekties jebkurš interesents, aizpildot pieteikuma formu tiešsaistē. Tikai reģistrējušies dalībnieki savā e-pasta adresē saņems piekļuves saiti veiksmīgai dalībai tiešsaistes pasākumā.

Kā zināms, lielākais vairums rīdzinieku dzīvo ēkās, kas strauji noveco, līdz ar to arī samazinās Rīgas iedzīvotāju iespējas uz kvalitatīvu un draudzīgu dzīves vidi sev apkārt. REA atgādina, ka atjaunotā ēkā ne tikai samazinās siltumenerģijas patēriņš, bet arī pagarinās ēkas mūžs, uzlabojas ēkas ārējais izskats un līdz ar to arī iedzīvotāju labsajūta un lepnums par savu īpašumu. Ēkas, kas ir atjaunotas, jau šobrīd izbauda ieguvumus, ko sniedz zemāki siltumenerģijas maksājumi.

REA ir izveidojusi atbalsta punktu – vienas pieturas aģentūru, kurā daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem sniedz visaptverošu informāciju par iespējām renovēt savu mājokli. Iedzīvotāji var saņemt atbalstu visā ēkas atjaunošanas procesa laikā – sākot no idejas un pirmajām ēkas kopsapulcēm, dzīvokļu īpašnieku biedrības dibināšanu līdz ēkas būvniecības darbu pabeigšanai, t.sk., projektu vadību un līdzfinansējuma piesaisti ēku atjaunošanas programmā, u. c.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Latvija": Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Baltic OÜ" ir vienīgais oficiālais ”Osmo Holz und Color GmbH & Co” pārstāvis Baltijā. Klientiem tiek piedāvāti sistēmiski vienoti risinājumi visā, kas ir saistīts ar koka apdari gan iekštelpās, gan āra apstākļos.