abc.lv skaitļos

Lietotāji online96
Aktīvie uzņēmumi27890
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Rīgas vēsturisko ēku īpašniekus aicina apgūt koka logu restaurāciju : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rīgas vēsturisko ēku īpašniekus aicina apgūt koka logu restaurāciju

Rīgas vēsturisko ēku īpašniekus aicina apgūt koka logu restaurāciju
Foto: Publicitātes foto
 

Rīgas pašvaldības Īpašuma departaments aicina Rīgas vēsturisko ēku īpašniekus pieteikties bezmaksas praktiskajām apmācībām, kur meistaru un restaurācijas ekspertu vadībā varēs apgūt koka logu vērtņu restaurāciju. Apmācības norisināsies no jūnija līdz septembrim “Koka Rīga” telpās Krāsotāju ielā 12. Pieteikumu apmācībām var iesniegt līdz šā gada 30. aprīlim. Pašvaldība aicina izmantot šo iespēju un kopīgi rūpēties par Rīgas vēsturiskā mantojuma saglabāšanu!

Piedāvājot Rīgas vēsturisko ēku īpašniekiem bezmaksas praktiskās apmācības koka logu ārējo vērtņu restaurācijai, pašvaldības mērķis ir veicināt namu īpašnieku izpratni par kultūrvēsturisko mantojumu un dot iespēju pašiem, meistaru un restaurācijas ekspertu vadībā, piedalīties sava īpašuma autentisko vērtību atjaunošanā un saglabāšanā.

Apmācības norisināsies trīs mēnešu garumā – otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās, piedāvājot iespējas darboties gan dienas pirmajā pusē, gan vakara stundās. Apmācību norises laikā dalībnieki praktiski apgūs logu ķitēšanas, stiklošanas, krāsošanas, furnitūras tīrīšanas un citas būtiskas prasmes. Visi darbi tiks veikti pilnībā aprīkotā restaurācijas darbnīcā un katram dalībniekam tiks izstrādāts individuāls loga restaurācijas apraksts un darba grafiks, balstoties uz konkrētā loga tehnisko stāvokli.

Pēc apmācību īstenošanas Rīgas pašvaldības Īpašuma departaments kompensēs apmācību dalībniekiem izmaksas par restaurācijas procesā izmantotajiem materiāliem - krāsu, loga vērtņu furnitūru, stiklu u. c. 

Banner 280x280

Pieteikties apmācībām interesenti var personīgi Īpašuma departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kalēju ielā 10, Rīgā vai elektroniski, sūtot pieteikumu uz adresi atjauno@riga.lv. Vietu skaits apmācībās ir ierobežots, tādēļ interesenti aicināti nekavēties un pieteikties laicīgi!

Plašāka informācija par pieteikšanās kārtību un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama tīmekļvietnē https://atjauno.riga.lv/koka-riga/ sadaļā “Praktiskās apmācības”. Ja ir jautājumi, interesenti aicināti tos uzdot, zvanot uz tālruni 67037293, 67181015 vai rakstot uz e-pasta adresi atjauno@riga.lv

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Trīs iemesli, kādēļ izvēlēties individuāli izgatavotu virtuves iekārtu

Trīs iemesli, kādēļ izvēlēties individuāli izgatavotu virtuves iekārtu

Individuāli izgatavota virtuves iekārta ļauj pilnībā izmantot telpas potenciālu – gan standarta, gan nestandarta plānojumos. Individuāli projektēta virtuve pielāgojas jums, nevis otrādi. Ja vēl šaubāties, vai ir vērts virtuves iekārtu izgatavot pēc jūsu individuālā pasūtījuma, uzzināsim 3 iemeslus, kādēļ tā būs labākā izvēle!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Enerģētikas un vides aģentūra ar 1. oktobri tiek pievienota Valsts vides dienestam

Enerģētikas un vides aģentūra ar 1. oktobri tiek pievienota Valsts vides dienestam

Lai samazinātu administratīvo slogu uzņēmējiem un nodrošinātu efektīvāku vides un enerģētikas politikas īstenošanu, Enerģētikas un vides aģentūra ar 1. oktobri tiek pievienota Valsts vides dienestam. Otrdien, 26. augustā, Ministru kabinets apstiprināja Klimata un enerģētikas ministrijas sagatavoto rīkojuma projektu.  

Izstāsti Latvijai