abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi19842
Nozares raksti901
Ekspertu atbildes2515
Rīkojamies jau tagad, lai arī ziemā baudītu siltumu! : abc.lv

Rīkojamies jau tagad, lai arī ziemā baudītu siltumu!

Rīkojamies jau tagad, lai arī ziemā baudītu siltumu!

Kurš gan nav dzirdējis par to, ka ragavas ir jālabo vasarā, bet rati – ziemā. Lūk, arī mājas apsildīšanas tēma iederas šajā risināmo jautājumu kopumā. Pašlaik izbaudām lieliskus laika apstākļus un atpūšamies brīvā dabā draugu vai radu kompānijā, tomēr paralēli būtu ieteicams arī jau laikus parūpēties par sevi un savu labsajūtu arī gada aukstajos mēnešos.

Latvijas klimatiskajos apstākļos katrs kārtīgs saimnieks apzinās, ka mājas apsildīšanai ir liela nozīme. Jau sen ir pagājis posms mūsu vēsturē, kurā vienīgā iespēja bija malkas apkures krāsns. Lai gan arī tad bija svarīgi rīkoties jau vasarā, sagādājot ziemai nepieciešamos malkas krājumus, mūsdienās iesakām apskatīt un izmantot kādu no modernākiem mājas apsildīšanas veidiem. Veicot izvēlētās iekārtas iegādi un instalāciju jau vasarā, bieži vien var ietaupīt samērā lielu naudas summu, jo meistariem šis gada laiks nav tas aizņemtākais, kā arī veikali un izplatītāji nereti nolaiž nesezonas preču cenas, kas labvēlīgi ietekmēs jūsu maciņu. 

Izlēmu, ka vēlos siltu māju visu gadu – ko nu?
Nereti klienti savos mājas vai citas dzīvojamās platības projektos apstājas tieši pie pareizās apkures iekārtas izvēles – piedāvājums ir plašs, cenas ir dažādas un nav īstas skaidrības par to, kas būs jums pats piemērotākais risinājums. Šādos gadījumos vienmēr ir vērtīgi dzirdēt kāda profesionāļa viedokli. Uzņēmuma SB Siltumtehnika pārstāvji saviem pircējiem labprāt dod padomu svarīgās situācijās, tur strādājošie profesionāļi ieteiks, kāda telpu apsildes iekārta būs piemērotākā tieši jūsu projektam. SB Siltumtehnika veikalos bieži vien tiek piemērotas atlaides dažādām iekārtām, tādēļ pieredzējušie speciālisti mācēs ieteikt ne vien pašu labāko iekārtu, bet arī spēs piemeklēt jums izdevīgāko darījumu.

Veicot šāda veida pirkumus, vienmēr ir svarīgi samērot attiecīgā klienta iespējas, vajadzības un nākotnes ieceres, jo, kā zināms, apkures sistēmas izvēle ir nozīmīgs pasākums, kas prasa zināmas finansiālas investīcijas. Lai šie izdevumi atmaksātos un jums nestu kārotos rezultātus, ir svarīgi pievērst uzmanību pat mazākajām detaļām. Tātad – ko tas nozīmē klientam? Pirms doties uz specializētu veikalu pēc apkures sistēmas jūsu mājai, ir nepieciešams noskaidrot, kādas ir jūsu prasības un attiecīgās apsildāmās platības specifika, kā arī pieejamie finanšu līdzekļi. Neapšaubāmi, ka pastāv universālas patiesības, piemēram, atsevišķu ražotāju apkures sistēmu izvēle jums nodrošinās augstas kvalitātes lietojumu daudzu gadu garumā, atvieglojot dzīvi un rūpējoties par jūsu labklājību, pateicoties šo uzņēmumu gadiem ilgajai pieredzei un ievērotajiem kvalitātes standartiem, kas ļauj izgatavot vislabākos risinājumus tieši jūsu apsildāmajai platībai, tomēr ir jāatceras, ka katras platības specifika un iespējas atšķiras. 

Veiciet nelielu izpēti, lai plašais piedāvājums jūs neapmulsinātu
Tirgū ir pieejamas dažāda veida apkures sistēmas, piemēram, gāzes katli, siltumsūkņi, apkures katli, kuri darbojas, izmantojot kādu no cieto kurināmo veidiem, kā arī kombinētās apkures sistēmas, kuru funkcijas tiek nodrošinātas ar dažādiem kurināmajiem. Atšķiras ne vien šo iekārtu darbības principi, bet arī to pārvaldīšana – vienām būs nepieciešama cilvēka klātbūtne, lai papildinātu kurināmo un regulētu siltuma padevi, bet citi var strādāt pilnībā autonomi un to vadība par tikt pat attālināti ar telefonā instalētas aplikācijas palīdzību. Kā jau minēts – viss ir atkarīgs no jūsu vēlmēm, vajadzībām un finansiālajām iespējām. 

SIA "SB" autorizēts Viessmann sadarbības parneris
Apkures katli ir vienas no Latvijā populārākajām apkures iekārtām; individuālais apkures katls ļaus Jums pašam būt noteicējam gan pār savas dzīvojamās vai jebkuras citas platības siltuma līmeni, gan ūdens temperatūru, kā arī dos iespēju maksāt par saņemto siltumu, kas tiešām arī nonāk līdz jūsu radiatoriem vai siltajām grīdām. Šāda iekārta ir nozīmīga investīcija nākotnē, jo tas kalpos daudzus gadus. Mēs kopā ar SB Siltumtehnika kolektīvu uzskatām, ka katra klienta ieguldītie līdzekļi ir svarīgi, un tādēļ iesakām Jums izvēlēties tikai visaugstākās kvalitātes apkures katlus, jo tas nozīmē, ka nākotnē nevajadzēs ieguldīt lielus naudas līdzekļus katla remontā. 

Alternatīvas apkures katliem – labi siltumsūkņi
Ejot laikam līdzi, mainās arī piedāvājuma klāsts, un SB Siltumtehnika Latvijas klientiem piedāvā arī apkures veidu, kas ir dabai daudz draudzīgāks nekā ierastie standarta apkures katli. Siltumsūkņi pēdējo gadu laikā ir ieguvuši īpašu popularitāti moderni domājušu cilvēku aprindās, kuriem ir svarīgi uzturēt savas apkārtējās vides kvalitāti. Šīs apsildes iekārtas enerģiju ņem no atjaunojamajiem dabas resursiem, piemēram, gaisa vai zemes (ģeotermālās) enerģijas, kas tiek pārveidota siltumenerģijā, kura sildīs jūsu izvēlētās. Ja tiek pieminēti siltumsūkņi, tad ir jāuzteic arī šo iekārtu automatizētā darbība, jo nodrošināt var arī pilnībā bez cilvēka klātesamības, lūk, šis variants būs piemērots tiem, kuri ir īpaši aizņemti un tādēļ daudz un bieži atrodas ārpus mājas, bet vēlas, lai telpās vienmēr tiktu nodrošināts patīkams siltuma līmenis. Jā, siltumsūkņa instalācija var izmaksāt nedaudz vairāk nekā apkures katla uzstādīšana, tomēr šī investīcija atmaksājas faktā, ka jūsu mājas atstātā ekoloģiskā pēda ir daudz mazāka.

SB Siltumtehnika veikalā atrodamie Viessmann siltumsūkņi izceļas ar vācu kvalitāti un augstajiem siltumefektivitātes rādītājiem. Jums iegādei ir pieejami gan zeme-ūdens, gan arī gaiss-ūdens tipa Viessmann siltumsūkņi, tomēr, ja esat kāda cita ražotāja piekritējs, tad iesakām apskatīt arī pārējo uzņēmuma SB Siltumtehnika siltumsūkņu klāstu.


Klientu ērtībai tiek piedāvātas arī SB Siltumtehnika profesionāļu konsultācijas dažādos ar apkures iekārtām un tehnikas instalāciju saistītos jautājumos – uzņēmuma gadu gaitā uzkrātā pieredze ļaus palīdzēt jums pieņemt vislabāko lēmumu un iegūt sev piemērotāko telpu apkures iekārtu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Ik dienu kanalizācijas sistēmā nonāk milzīgs daudzums taukvielu, eļļu un cita veida ķīmisku un piesārņojošu vielu. Taukvielas rada vislielāko bīstamību, jo tās, uzkrājoties uz kanalizācijas cauruļvadu sieniņām, rada aizsērējumus, cauruļvadi kļūst šaurāki, kas būtiski apgrūtina notekūdeņu plūsmu un noved pie kanalizācijas sistēmas darbības traucējumiem. 

Aktuālie piedāvājumi

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

"ACCENT BŪVE" Latvijas tirgū pozicionējas kā vidēja izmēra ģenerāluzņēmējs (30–50 darbinieki), tam ir iespēja veikt liela apjoma būvniecības darbus – sākot no pirmsprojekta konsultācijām līdz objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā, ieskaitot inženierkomunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Skates "Gada labākā būve Latvijā" 2020. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai "Gada prieks" nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi  par labās prakses piemēru būvniecībā.

Uzņēmējs runā

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

URSUS_abc.lv_

13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. Uzziniet vairāk – ursus.lv