RIPO garāžu vārti – augsta kvalitāte, mūsdienīgs dizains un vienkārša uzstādīšana

RIPO garāžu vārti – augsta kvalitāte, mūsdienīgs dizains un vienkārša uzstādīšana

Tuvojoties gada aukstajai sezonai, vairumam automašīnu īpašnieku kļūst aktuāls jautājums par garāžas ierīkošanu. Būvējot garāžu, svarīgi atcerēties, ka tā kalpos ne tikai kā automašīnas aizsardzība no klimatisko faktoru ietekmes, bet arī kā patvērums no garnadžiem. Tieši tāpēc garāžai nepieciešams uzstādīt drošu un izturīgu norobežojošo konstrukciju – vārtus, kas uzticami kalpos daudzu gadu garumā. 

Celtniecības materiālu tirgū garāžu vārtu klāsts ir milzīgs, tāpēc nereti pircējiem ir grūti saprast, kurš no piedāvātajiem vārtu veidiem būs vispiemērotākais. Arvien lielāku popularitāti mūsdienās ir iemantojuši sekciju vārti, kas ir īpaši izturīgi pret uzlaušanu, lietošanā ērti un droši, kā arī, kas nav mazāk svarīgi, kalpo kā dekoratīvs mājas fasādes elements. 

Izvēlē būtisku lomu spēlē arī cena. Iegādājoties jebkuras preces, pircēji bieži domā par to, kā pēc iespējas vairāk ietaupīt, un garāžas vārti šajā ziņā nav izņēmums. Tāpēc kā ekonomisks risinājums var būt vārtu uzstādīšana paša rokām, kas ļauj ietaupīt līdz pat 25% no kopējās izstrādājuma cenas.

Ņemot vērā Latvijas patērētāju vēlmes un vidējo ienākumu līmeni, RIPO, uzticams un ilggadējs pašmāju ražotājs būvmateriālu tirgū, piedāvā mūsdienīgus un drošus garāžu vārtus Termo Lift, kas izgatavoti no Vācijā ražotiem paneļiem. Tā kā Vācijas iedzīvotājiem ir ļoti augstas prasības attiecībā uz celtniecības un mājas labiekārtošanas preču kvalitāti un dizainu, tad arī ražotāji, izgatavojot vārtu paneļus, to ir ņēmuši vērā. 

Termo Lift garāžu vārti ir ieguvuši lielu popularitāti jau visā Eiropā, pateicoties to drošajai, vienkāršajai konstrukcijai un uzstādīšanai, kā arī iespējai iegādāties kvalitatīvu un skaista dizaina produktu par ikvienam pievilcīgu cenu. Garāžas vārtiem tika veiktas kvalitātes pārbaudes Zviedrijas Nacionālajā kontroles un pētījumu institūtā, kā rezultātā vārti ir ieguvuši CE sertifikātu, kas apliecina to ekspluatācijas drošību.

Termo Lift garāžu vārtu stiprinājumi ir speciāli izstrādāti tā, lai ikviens, kuram ir iemaņas mājas remontdarbu veikšanā, varētu elementāri uzstādīt vārtus arī patstāvīgi – netērējot naudu par meistara darbu. Visas vārtu detaļas ir vienkāršas un saprotamas, lai maksimāli atvieglotu uzstādīšanas darbus un izslēgtu iespējamību kļūdīties.

Kas nepieciešams, lai uzstādītu garāžu vārtus?

RIPO garāžu vārtus iespējams uzstādīt praktiski jebkuras garāžas vārtu ailē. Taču pirms montāžas ir svarīgi nodrošināt, lai ailes sānos un virs tās būtu brīva vieta. Sānos nepieciešams atstāt 90–100 milimetrus platu laukumu, savukārt virs ailes – vismaz 130 milimetrus, lai nākotnē būtu iespējama arī vārtu automātikas uzstādīšana. 

Tāpat ailei jāatrodas vienā plaknē, kas nozīmē, ka garāžas pārsegums nedrīkst būt "iebīdīts" garāžā. 

Noteikti jāparūpējas arī par sienu līdzenumu. To var pārbaudīt, piemēram, pieliekot ailei atbilstoša izmēra finiera plāksni – jāskatās, lai nekur nespīdētu cauri gaisma, plāksnei cieši jāaizsedz visa aile.

Ja vārtu ailes sienas tomēr nav līdzenas, to var labot, ailes iekšpusē uzstādot, piemēram, koka brusas. Tās ne tikai izlīdzinās ailes sienas, bet arī kalpos kā papildu siltumizolācija garāžā. Tāpat radīt atbilstošus apstākļus vārtu montāžai var, veicot izlīdzinošu apmetumu.

Veic mērījumus un pasūti vēlamos vārtus RIPO mājaslapā!

Lai uzzinātu precīzu izgatavojamo garāžu vārtu izmēru, jāievēro vien četri vienkārši soļi:

1. Izmēri ailes platumu no augšas un apakšas un piefiksē lielāko izmēru – tas nepieciešams, lai pēc vārtu uzstādīšanas tie cieši aizsegtu visu aili.

2. Tālāk izmēri garāžas ailes augstumu abos sānos. Piefiksē šoreiz mazāko izmēru – sākot no grīdas augstākā punkta. 

3. Izmēri sienas platumu abos ailes sānos un pārliecinies, ka vārtu uzstādīšanai paliek  vismaz 90 milimetrus brīva vieta. 

4. Un pēdējais solis – izmēri sienas augstumu virs ailes.

Noskaties arī šo īso video, kurā ļoti skaidri un saprotami parādīts mērījumu veikšanas process.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

"ACO Nordic" – ilgtspējīgi notekūdeņu apsaimniekošanas risinājumi cilvēku un vides labklājībai

Ūdens ir ekosistēmu dzīvības avots un cilvēces veselības un labklājības pamats. Tomēr dažādu cilvēka ikdienas darbību rezultātā ūdens sastāvs un kvalitāte tiek radikāli izmainīta. Kā komunālie, tā rūpnieciskie notekūdeņi, neattīrīti vai nepilnīgi attīrīti, ar dažādām tajos esošajām kaitīgajām vielām, baktērijām un mikroorganismiem rezultātā nokļūst apkārtējā vidē, to piesārņojot.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Atliek ūdens patēriņa skaitītāju dzīvokļos verificēšanu ārkārtējās situācijas laikā

Ar mērķi ierobežot vīrusa Covid-19 izplatību un sekmēt nepieciešamo drošības pasākumu ievērošanu, uz Latvijā izsludinātās ārkārtējās situācijas laiku nebūs nepieciešams nodrošināt piekļuvi dzīvokļos esošajiem ūdens patēriņa skaitītājiem un citiem skaitītājiem (arī siltuma maksas sadalītājiem), kas nav komercskaitītāji, un veikt to nomaiņu vai atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu.

Uzņēmējs runā