Rudenī Rīgā norisināsies ikgadējais Ziemeļeiropas Drošības tehnoloģiju samits "Nordic Sectech Summit 2024"

Rudenī Rīgā norisināsies ikgadējais Ziemeļeiropas Drošības tehnoloģiju samits "Nordic Sectech Summit 2024"

Šā gada 17. oktobrī Rīgā norisināsies ikgadējais Ziemeļeiropas Drošības tehnoloģiju samits "Nordic Sectech Summit 2024", kas ir paredzēts drošības nozarē strādājošajiem vai tiem, kam šī joma ir tuva. Pasākuma ietvaros notiks gan pieredzes apmaiņa starp nozares speciālistiem, ekspertiem un viedokļu līderiem, gan arī drošības tehnoloģiju izstāde un praktiskās darbnīcas pavisam jaunā konceptā. Šī gada vienojošā tēma - "Uz cilvēku vērsta drošības projektēšana".

Šis samits nozares profesionāļu vidū jau tiek atzīts par nozīmīgu sfēras notikumu, jo pulcē nozares līderus, vadošos ekspertus, pētniekus, politikas veidotājus un pat topošos drošības jomas speciālistus no vairākām Ziemeļvalstīm, jo tas kalpo kā nozīmīga platforma diskusijām par drošības tehnoloģiju nākotni cilvēku pasaulē. Pasākuma laikā tiek apspriesti un demonstrēti pēdējo gadu sasniegumi drošības tehnoloģiju jomā.

Pamatā pasākums tiek organizēts ikvienam, kurš ikdienā ir tiešā vai pastarpinātā veidā iesaistīts fiziskās drošības, darba drošības, kiberdrošības u.c. ar drošību saistītos jautājumos, ar mērķi dalīties vērtīgā un praktiskā informācijā, pievēršoties strauji mainīgajiem izaicinājumiem drošības jomā, kā arī pētīt jaunākos risinājumus, kurus tiešā veidā ietekmē cilvēciskais faktors.

Uz galvenās skatuves sagaidāmas ikdienā izmantojamas un vērtīgas informācijas prezentācijas no tādiem pašmāju runātājiem, kā Elviss Strazdiņš (Digitālās drošības centra dibinātājs), Agate Ambulte (Liepājas Digitālo inovāciju parka vadītāja), Kaspars Rožkalns (UPB) u. c., kā arī ārzemju lektoru uzstāšanās. Pieredzes stāsti un praktiski ieteikumi, kā arī paneļdiskusijas, kuru laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja uzreiz klātienē rast atbildes uz savā infrastruktūrā radušos sarežģījumu saistībā ar fizisko vai tehnoloģisko drošību. Atbildes sniegs kompetentie lektori.

Banner 280x280

Savukārt dienas otrajā pusē trīs paralēlās zālēs notiks praktiskās darbnīcas, kuru ietvaros ikviens no apmeklētājiem varēs pats līdzdarboties un aktīvi iesaistīties procesā. Darbnīcu galvenais mērķis – sagatavot dalībniekus, lai tie būtu soli priekšā ļaundariem, zinot, kā aizstāvēties pret kiberuzbrukumiem un, kā pārbaudīt vai sistēma ir droša. Savukārt dienas noslēgumā apmeklētāji aicināti piedalīties tīklošanā dzīvās mūzikas pavadībā.

"Nordic SecTech Summit 2024" tiek rīkots sadarbībā ar Biznesa augstskolu "Turība" un Eiropas Savienības ERASMUS+ projektu SECUREU* (projekta numurs: 2021-1-LV01-KA220-HED-000023056), kas solās kļūt par nozīmīgu platformu zināšanu un ideju apmaiņai.

Kārlis Apalups, Akadēmiskās maģistra programmas "Organizācijas drošības vadība" direktors, Biznesa augstskola Turība; Drošības uzņēmumu grupas "ZEVS" vadītājs: “Projekts SECUREU ir piemērs mūsu apņēmībai veicināt drošības izglītību, izmantojot starptautisko sadarbību un inovācijas. Esam gandarīti, ka samitā varēsim parādīt savu progresu un sniegt savu ieguldījumu sarunā par drošības tehnoloģijām.”

Galvenā uzmanība tiks pievērsta jaunākajiem sasniegumiem kiberdrošībā, uzraudzības sistēmās, mākslīgā intelekta radītos drošības risinājumos un daudz kam citam, kas kopumā veido drošības nākotni. Bet paši pasākuma organizatori turpmāk tiecas paplašināt savu darbības jomu un ietekmi, plānojot ieviest jaunus pieredzes apmaiņas moduļus un stiprināt nozares partnerības, kas spēj risināt arvien jaunas drošības problēmas.

Ieeja pasākumā ir bez maksas, bet ar obligātu iepriekšēju reģistrāciju! Ņem vērā, ka vietu skaits pasākumā ir ierobežots.

Sīkāku informāciju var uzzināt, kā arī reģistrācija iespējama pasākuma oficiālajā mājaslapā https://www.nordicsectechsummit.eu/lv_LV

"Nordic Sectech Summit" organizatori aicina visus drošības profesionāļus, akadēmiķus, topošos speciālistus un citus nozares pārstāvjus pievienoties Rīgā, lai piedalītos šajā nozīmīgajā pasākumā. "Kopā mēs varam virzīt drošības tehnoloģiju nākotni un veidot drošāku pasauli!" saka organizatori.

* Projekts SECUREU, kas ir Eiropas Savienības ERASMUS+ programmas iniciatīva, ir vērsts uz drošības izglītības uzlabošanu un inovatīvu stratēģiju izstrādi, lai risinātu mūsdienu drošības problēmas. Izmantojot daudzdisciplīnu pieeju, SECUREU mērķis ir mazināt plaisu starp teorētiskiem pētījumiem un praktisku pielietojumu drošības jomā. 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Individuāli pielāgoti metāla risinājumi – Dzintars Workshop

Individuāli pielāgoti metāla risinājumi – Dzintars Workshop

Dzintars Workshop ražo dažādus metāla priekšmetus, kas pielāgoti klientu vajadzībām – pirts krāsnis, kazana krāsnis, ugunskura vietas, mēbeles un citus individuālus pasūtījumus. Uzzināsim, kā izvēlēties ugunskura vietu vai grilu, lai tas kalpotu ilgi? Ko svarīgi ņemt vērā, izvēloties pirts krāsni? 

Aktuālie piedāvājumi

ARTEVO – māksla padarīt labus logus vēl labākus

ARTEVO – māksla padarīt labus logus vēl labākus

2008. gadā REHAU prezentēja kompozītu materiālu logu profiliem RAU-FIPRO X. Lieliskās sistēmas GENEO logi un durvis atraduši vietu Latvijā daudzās ēkās, renovācijas projektos. Arī tagad REHAU turpina šo tradīciju. ARTEVO – māksla nepārtraukti attīstīt lieliskos risinājumus tālāk!

Aktualitātes

CSP: 2023. gadā saules un vēja elektrostacijās saražots par 92 % vairāk elektroenerģijas nekā 2022. gadā

CSP: 2023. gadā saules un vēja elektrostacijās saražots par 92 % vairāk elektroenerģijas nekā 2022. gadā

2023. gadā Latvijā saražoja 6 388 GWh elektroenerģijas (par 27,0 % vairāk nekā 2022. gadā), no tā 4 963 GWh no atjaunīgajiem energoresursiem (AER), liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Salīdzinājumā ar 2022. gadu saražotais apjoms no AER palielinājās par 30,0 % (par 1146 GWh). VES (vēja elektrostacijās) un SES (saules elektrostacijās) 2023. gadā saražots par 92,5 % vairāk elektroenerģijas nekā 2022. gadā.

Izstāsti Latvijai