abc.lv skaitļos

Lietotāji online120
Aktīvie uzņēmumi28155
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Rumbulā tuvākajos gados varētu izbūvēt sporta kompleksu ar slēgtu slēpošanas trasi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rumbulā tuvākajos gados varētu izbūvēt sporta kompleksu ar slēgtu slēpošanas trasi

Rumbulā tuvākajos gados varētu izbūvēt sporta kompleksu ar slēgtu slēpošanas trasi

Rīga, 10.dec., LETA. Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja šodien atbalstīja ieceri publiskajai apspriedei nodot lokālplānojumu, kas paredz Rīgā, Maskavas ielā, uzbūvēt jaunu sporta kompleksu ar slēgtu slēpošanas trasi.

Šajā vietā plānots izveidot tirdzniecības centru ar tajā ietvertu sporta kompleksu un labiekārtotu publisko ārtelpu. Plānojums attiecas uz 2,5 hektārus plašu teritoriju Rumbulas apkaimē, kas izvietota pilsētas dienvidaustrumu daļā starp Daugavu un dzelzceļa līniju Rīga-Daugavpils jeb iepretim tirdzniecības centram "Zoom".

Lokālplānojuma ierosinātājs ir zemesgabala īpašnieks SIA "Marno J", bet izstrādātājs - SIA "prX". Maksimālais plānotais apbūves augstums šajā teritorijā ir seši stāvi, taču slēpošanas trase drīkstēs būt pat 45 metrus augsta.

Attīstot būvniecību, paredzēts izbūvēt arī divas jaunas ielas - Mazjumpravas un Šķērstes ielas. Tāpat plānots izbūvēt 350 automašīnām pielāgotu autostāvvietu.

Banner 280x280

Plānots, ka publiskā apspriede un atbildīgo institūciju atzinumu saņemšana ilgs četras nedēļas.

"Firmas.lv" pieejamā informācija liecina, ka "Marno J" dibināts 2001.gadā un nodarbojas ar sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšanu. 95,7% uzņēmuma pieder privātpersonai Jeļenai Sagateljanai, bet 4,3% - Armēnijā reģistrētam uzņēmumam "LLC Marnoe Elite Real Estate".

Pērn uzņēmuma apgrozījums bijis 7,40 miljoni eiro, bet peļņa - 3,44 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.