abc.lv skaitļos

Lietotāji online36
Aktīvie uzņēmumi19779
Nozares raksti802
Ekspertu atbildes2467
Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci! : abc.lv

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Pirms jauna matrača iegādāšanas ir jāiegulda laiks un citi resursi, lai izvērtētu tirgū pieejamo klāstu. Matracis nav tā lieta, kuru pērkam katru dienu – tas mājoklī kalpos vairākus gadus. Kur pirkt matraci, kas spēj nodrošināt atbalstu mugurai un kakla skriemeļiem? Savu jauno matraci var atrast Erti.lv matraču interneta veikalā un Maskavas ielā 180. Erti.lv piedāvā vairāku veidu matračus katra vēlmēm un budžetam. Bonnell matrači ir lieliskā līdzsvarā starp labu kvalitāti un pieejamu cenu, tos izvēlas daudzi Erti.lv klienti.

Bonnell ir atsperu bloks, kurā viena kvadrātmetra platībā ir iestrādātas 120 atsperes. Šāds atsperu bloks ir īpaši stingrs un spēj vienmērīgi izdalīt ķermeņa svaru uz matrača virsmas. Sistēma nodrošina stingru muguras un kakla balstu miega stundās. Bonnell matrača sastāvā ir materiāli, kuru izcelsme ir dabīga. Te ir kokosrieksta šķiedras slānis – tas ir elpojošs un piemērots cilvēkiem ar alerģijām. Perforētā lateksa slānis, savukārt ir porains materiāls, kas rūpējas par matrača mikroklimatu, te nepieķeras ne mitrums, ne smakas. Ja ir vēlme pēc luksus komforta, ieteicams ir Memory Foam putu pildījums. Putas veidotas tā, ka tās "atceras" ķermeņa aprises, tādā veidā pielāgojot matraci individuālām formām. Atkarībā no tā, kādi un kādās kombinācijās ir Bonnell matraču pildījuma slāņi, mainās arī matrača cena. Matraču izmēri ir visās tirgus standarta dimensijās, taču pēc pasūtījuma iespējams izgatavot arī pilnīgi personalizēta izmēra matraci. Jāpiemin, ka visi Erti.lv matrači top tepat Latvijā.

Lai tuvāk iepazītos ar matraču klāstu, ieteicams apmeklēt Erti.lv interneta veikalu. Te ir iespēja izvērtēt ne tikai matraču veidus un specifikācijas, bet arī papriecāties par lieliskajām atlaidēm! Tāpat visi interesenti ir laipni aicināti Erti.lv veikalā Maskavas ielā 180.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

Sadzīves tehnika, piemēram, ledusskapis, ir kā neatņemama sastāvdaļa ikdienas dzīvē, kas ļauj ekonomēt uz veikala apmeklējuma rēķina. Rakstā apkopotas 7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi, un to risinājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada

skydas_durvis

Jau vairākus gadus pieprasīts risinājums mājokļa aizsardzības līmeņa palielināšanai ir metāla ārdurvju ierīkošana. Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ir populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada, ko apliecina neskaitāmas pozitīvas Skydas atsauksmes no patērētājiem visā Eiropā.