abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23428
Nozares raksti1105
Ekspertu atbildes3041
Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Pirms jauna matrača iegādāšanas ir jāiegulda laiks un citi resursi, lai izvērtētu tirgū pieejamo klāstu. Matracis nav tā lieta, kuru pērkam katru dienu – tas mājoklī kalpos vairākus gadus. Kur pirkt matraci, kas spēj nodrošināt atbalstu mugurai un kakla skriemeļiem? Savu jauno matraci var atrast Erti.lv matraču interneta veikalā un Maskavas ielā 180. Erti.lv piedāvā vairāku veidu matračus katra vēlmēm un budžetam. Bonnell matrači ir lieliskā līdzsvarā starp labu kvalitāti un pieejamu cenu, tos izvēlas daudzi Erti.lv klienti.

Bonnell ir atsperu bloks, kurā viena kvadrātmetra platībā ir iestrādātas 120 atsperes. Šāds atsperu bloks ir īpaši stingrs un spēj vienmērīgi izdalīt ķermeņa svaru uz matrača virsmas. Sistēma nodrošina stingru muguras un kakla balstu miega stundās. Bonnell matrača sastāvā ir materiāli, kuru izcelsme ir dabīga. Te ir kokosrieksta šķiedras slānis – tas ir elpojošs un piemērots cilvēkiem ar alerģijām. Perforētā lateksa slānis, savukārt ir porains materiāls, kas rūpējas par matrača mikroklimatu, te nepieķeras ne mitrums, ne smakas. Ja ir vēlme pēc luksus komforta, ieteicams ir Memory Foam putu pildījums. Putas veidotas tā, ka tās "atceras" ķermeņa aprises, tādā veidā pielāgojot matraci individuālām formām. Atkarībā no tā, kādi un kādās kombinācijās ir Bonnell matraču pildījuma slāņi, mainās arī matrača cena. Matraču izmēri ir visās tirgus standarta dimensijās, taču pēc pasūtījuma iespējams izgatavot arī pilnīgi personalizēta izmēra matraci. Jāpiemin, ka visi Erti.lv matrači top tepat Latvijā.

Lai tuvāk iepazītos ar matraču klāstu, ieteicams apmeklēt Erti.lv interneta veikalu. Te ir iespēja izvērtēt ne tikai matraču veidus un specifikācijas, bet arī papriecāties par lieliskajām atlaidēm! Tāpat visi interesenti ir laipni aicināti Erti.lv veikalā Maskavas ielā 180.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu