Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

Pirms jauna matrača iegādāšanas ir jāiegulda laiks un citi resursi, lai izvērtētu tirgū pieejamo klāstu. Matracis nav tā lieta, kuru pērkam katru dienu – tas mājoklī kalpos vairākus gadus. Kur pirkt matraci, kas spēj nodrošināt atbalstu mugurai un kakla skriemeļiem? Savu jauno matraci var atrast Erti.lv matraču interneta veikalā un Maskavas ielā 180. Erti.lv piedāvā vairāku veidu matračus katra vēlmēm un budžetam. Bonnell matrači ir lieliskā līdzsvarā starp labu kvalitāti un pieejamu cenu, tos izvēlas daudzi Erti.lv klienti.

Bonnell ir atsperu bloks, kurā viena kvadrātmetra platībā ir iestrādātas 120 atsperes. Šāds atsperu bloks ir īpaši stingrs un spēj vienmērīgi izdalīt ķermeņa svaru uz matrača virsmas. Sistēma nodrošina stingru muguras un kakla balstu miega stundās. Bonnell matrača sastāvā ir materiāli, kuru izcelsme ir dabīga. Te ir kokosrieksta šķiedras slānis – tas ir elpojošs un piemērots cilvēkiem ar alerģijām. Perforētā lateksa slānis, savukārt ir porains materiāls, kas rūpējas par matrača mikroklimatu, te nepieķeras ne mitrums, ne smakas. Ja ir vēlme pēc luksus komforta, ieteicams ir Memory Foam putu pildījums. Putas veidotas tā, ka tās "atceras" ķermeņa aprises, tādā veidā pielāgojot matraci individuālām formām. Atkarībā no tā, kādi un kādās kombinācijās ir Bonnell matraču pildījuma slāņi, mainās arī matrača cena. Matraču izmēri ir visās tirgus standarta dimensijās, taču pēc pasūtījuma iespējams izgatavot arī pilnīgi personalizēta izmēra matraci. Jāpiemin, ka visi Erti.lv matrači top tepat Latvijā.

Lai tuvāk iepazītos ar matraču klāstu, ieteicams apmeklēt Erti.lv interneta veikalu. Te ir iespēja izvērtēt ne tikai matraču veidus un specifikācijas, bet arī papriecāties par lieliskajām atlaidēm! Tāpat visi interesenti ir laipni aicināti Erti.lv veikalā Maskavas ielā 180.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Ecovent.lv energoefektīva ventilācija privātmājā vai dzīvoklī

Ecovent.lv energoefektīva ventilācija privātmājā vai dzīvoklī

Telpās, kurās tiek pavadīta ikdiena – sākot ar pirmskara laika mājām līdz mūsdienu jaunbūvēm –, biežākās diskomforta un bezgaisa pazīmes ir neizbūvētas vai nestrādājošas ventilācijas sistēmas dēļ. Ecovent.lv profesionālā komanda operatīvi sagatavos ventilācijas sistēmas piedāvājumu gan privātmājai, gan dzīvoklim, gan jebkurai publiskai telpai, ņemot vērā jūsu prasības un vēlmes. 

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Liebherr ledusskapji un saldētavas – kāpēc izvēlēties?

Liebherr

Ledusskapja vai saldētavas iegāde nav vienkāršs uzdevums, jo piedāvājums mūsdienās ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Taču, ja zināt, ka Jums ir svarīga kvalitāte, tad nekļūdīsities, izvēloties Liebherr ledusskapjus un saldētavas, kas sevi gadu gaitā pierādījušas kā augsta līmeņa dzesēšanas iekārtas. 

Kvalitatīvas iekārtas un industriālā tehnika celtniecībai – "WackerNeuson"

wacker

Lai celtniecības process noritētu bez aizķeršanās, kā arī galarezultāts būtu augstākajā līmenī, svarīgi izmantot ne tikai kvalitatīvas sastāvdaļas, bet arī augstvērtīgu industriālo tehniku, kas spēj paveikt savu uzdevumu un iztur slodzi. "Wacker Neuson" ražotā traktortehnika un citas iekārtas sevi ir pierādījušas visā pasaulē, nodrošinot augstu veiktspēju, efektivitāti un visas nepieciešamās funkcijas.