abc.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
Sabojāta slēdzene vai pazudušas mājokļa atslēgas – kā rīkoties? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Sabojāta slēdzene vai pazudušas mājokļa atslēgas – kā rīkoties?

Sabojāta slēdzene vai pazudušas mājokļa atslēgas – kā rīkoties?

Netikt mājoklī pazaudētu atslēgu vai sabojātas slēdzenes dēļ – tā ir nepatīkama situācija, turklāt no tās nav pasargāts neviens. Lieliski, ja ir pieejama rezerves atslēga, bet, ja tās nav vai arī durvis ir bojātas, nākas meklēt citus risinājumus. 

Atslēgu servisa pakalpojumi 

Vienkāršākais un arī izdevīgākais variants ir izsaukt SOS servisu – pieredzējuši meistari atvērs durvis maksimāli saudzīgi ar speciālu instrumentu palīdzību. Šādi atslēgu servisi strādā visu diennakti un uz izsaukumu reaģē ātri – tas nozīmē, ka nebūs jāpaliek aiz durvīm arī tad, ja šī problēma radusies, piemēram, naktī. 

Zvanot uz servisu un piesakot pakalpojumu, jāraksturo situācija, kā arī jānorāda, kāda tipa slēdzene un kāda materiāla durvis tās ir. Tas nepieciešams, lai meistars zinātu, kāda veida instrumenti vajadzīgi un kāda būs vislabākā stratēģija, lai durvis atvērtu iespējami ātri. Tāpat, zinot visus apstākļus, servisa darbinieks uzreiz varēs nosaukt šī pakalpojuma cenu. 

Pakalpojuma izmaksas 

Pakalpojuma izmaksas atkarīgas no dažādiem aspektiem, piemēram, darba veida un sarežģītības, attāluma, kā arī diennakts laika. Ja ir jāmaina tikai durvju serdenis, izmaksas, protams, būs mazākas, savukārt visas slēdzenes maiņa maksās vairāk. Jārēķinās arī ar to, ka naktī pakalpojuma cena var būt augstāka nekā diennakts gaišajā laikā. Nozīme ir arī attālumam – jo tālāk meistaram jābrauc, jo lielākas būs pakalpojuma izmaksas. 

Vēl kāds svarīgs faktors, kas jāņem vērā, – pakalpojuma pieteicējam ir jāspēj pierādīt, ka viņam ir tiesības iekļūt konkrētajā mājoklī. 

Rīgas SOS serviss – profesionāli un ātri risinājumi 

Rīgā un 50 km rādiusā ap Rīgu strādā Rīgas SOS serviss, nodrošinot tādus pakalpojumus kā durvju atvēršana, slēdzeņu maiņa, auto atvēršana, seifu atvēršana un durvju remonts. 

Ja nepieciešams atmūķēt durvis vai nomainīt slēdzeni: 

  • sazinieties ar servisu;
  • nosūtiet attēlus ar slēdzeni un durvīm, lai meistars varētu novērtēt situāciju.

Uzreiz pēc tam saņemsiet precīzas pakalpojuma izmaksas un varēsiet novērtēt piedāvājumu. 

Zinošie SOS servisa darbinieki palīdzēs arī tad, ja ir jāatver automašīnas durvis. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk www.rigassosserviss.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu