abc.lv skaitļos

Lietotāji online133
Aktīvie uzņēmumi28086
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Saeima vērtēs ierosinājumu nodot īpašumu Daugavpils Latviešu biedrībai : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Saeima vērtēs ierosinājumu nodot īpašumu Daugavpils Latviešu biedrībai

Saeima vērtēs ierosinājumu nodot īpašumu Daugavpils Latviešu biedrībai
Foto: pixabay.com

Saeima šodien, 12.janvārī, nodeva izskatīšanai komisijās likumprojektu, kas paredz nodot Daugavpils Latviešu biedrībai trešdaļu no īpašuma Daugavpils Vienības namā.

Iepriekš izskatīt šo jautājumu koalīcijas sanāksmē mudināja nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un brīvībai"/LNNK (VL-TB/LNNK). Kā aģentūrai LETA skaidroja VL-TB/LNNK līdzpriekšsēdētājs Gaidis Bērziņš, šādas ieceres mērķis ir vēsturiskā taisnīguma atjaunošana.

VL-TB/LNNK informēja, ka mudina atdot likumīgos īpašumus Daugavpils vienības namā to vēsturiskajiem mantiniekiem - Daugavpils Latviešu biedrībai. Tai Vienības namā piederēja 10 800 kvadrātmetru lielas platības ar 172 telpām un tām piesaistīto zemi.

Banner 280x280

Likumprojekts paredz nodot Daugavpils Latviešu biedrībai aptuveni trešdaļu nekustamā īpašuma Rīgas ielā 22a, Daugavpilī.

LETA

2017.gada 12.janvārī

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

43 darbi pretendē uz Latvijas Arhitektūras gada balvu 2026

Šogad ikgadējam nacionālajam arhitektūras konkursam un nozīmīgākajam apbalvojumam Latvijas arhitektūrā pieteikti 43 darbi, kurus var aplūkot konkursa rīkotāja, Latvijas Arhitektu savienības, mājaslapā. Tos nacionālā žūrija vērtēs divās kategorijās – objekti un procesi.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.