abc.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi23197
Nozares raksti1087
Ekspertu atbildes2601
Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Otrdien, 14. septembrī, plānots sākt ūdensvada pārbūvi Muitas ielā, posmā no Eksporta ielas līdz Kronvalda bulvārim. Savu laiku jau nokalpojušā un daudzkārt remontdarbus piedzīvojušā ūdensvada vietā ar horizontālās vadāmās urbšanas metodi 318 metru garumā tiks izbūvēts jauns cauruļvads.

Iesākumā būvdarbi noritēs no tehnoloģiskā viedokļa sarežģītākajā posmā - no Kronvalda bulvāra līdz Noliktavas ielai. Šajā posmā tiks izbūvēts arī ūdensvada šķērsojums ar tramvaja sliedēm Kronvalda bulvārī, kas tiks veikts ar beztranšejas metodi (caurspiešanas metodi), pirms tam nostiprinot sliedes. Ūdensvada izbūvi šajā posmā plānots pabeigt līdz 17. novembrim.

Lielākoties darbi visa projekta gaitā noritēs ar beztranšejas metodi, ar horizontāli vadāmās urbšanas metodi vecajā ūdensvadā ievelkot jaunu cauruļvadu. Taču ielu krustojumos ūdensvada atzaru pieslēgumus nāksies izbūvēt ar atklāto rakšanas metodi, kas var radīt apgrūtinājumus satiksmei un izmaiņas gājēju kustībā Muitas ielas krustojumos ar Eksporta ielu, Pils laukumu, Citadeles ielu, Noliktavas ielu un Kronvalda bulvāri.

Ūdensvada izbūves darbus Muitas ielā veiks SIA “Ostas celtnieks”, kopējā projekta summa – aptuveni 409 000 eiro. Projektu plānots pabeigt 2022. gada maija beigās. Būvdarbu laikā ūdensapgādes pārtraukumi nav plānoti.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Notiks vebinārs par daudzdzīvokļu ēku ventilācijas sistēmām

Trešdien, 19. janvārī no plkst. 14.00 līdz 16.00 tiešsaistē notiks vebinārs "Ventilācija daudzdzīvokļu ēkās. Pieredzes apmaiņa: Igaunijas un Latvijas daudzdzīvokļu ēku piemēri", informē sabiedrisko attiecību vadītāja Vidzemes plānošanas reģionā Anita Āboliņa.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.