abc.lv skaitļos

Lietotāji online21
Aktīvie uzņēmumi24984
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Sāks ūdensvada pārbūvi Muitas ielā; gaidāmi satiksmes ierobežojumi

Otrdien, 14. septembrī, plānots sākt ūdensvada pārbūvi Muitas ielā, posmā no Eksporta ielas līdz Kronvalda bulvārim. Savu laiku jau nokalpojušā un daudzkārt remontdarbus piedzīvojušā ūdensvada vietā ar horizontālās vadāmās urbšanas metodi 318 metru garumā tiks izbūvēts jauns cauruļvads.

Iesākumā būvdarbi noritēs no tehnoloģiskā viedokļa sarežģītākajā posmā - no Kronvalda bulvāra līdz Noliktavas ielai. Šajā posmā tiks izbūvēts arī ūdensvada šķērsojums ar tramvaja sliedēm Kronvalda bulvārī, kas tiks veikts ar beztranšejas metodi (caurspiešanas metodi), pirms tam nostiprinot sliedes. Ūdensvada izbūvi šajā posmā plānots pabeigt līdz 17. novembrim.

Banner 280x280

Lielākoties darbi visa projekta gaitā noritēs ar beztranšejas metodi, ar horizontāli vadāmās urbšanas metodi vecajā ūdensvadā ievelkot jaunu cauruļvadu. Taču ielu krustojumos ūdensvada atzaru pieslēgumus nāksies izbūvēt ar atklāto rakšanas metodi, kas var radīt apgrūtinājumus satiksmei un izmaiņas gājēju kustībā Muitas ielas krustojumos ar Eksporta ielu, Pils laukumu, Citadeles ielu, Noliktavas ielu un Kronvalda bulvāri.

Ūdensvada izbūves darbus Muitas ielā veiks SIA “Ostas celtnieks”, kopējā projekta summa – aptuveni 409 000 eiro. Projektu plānots pabeigt 2022. gada maija beigās. Būvdarbu laikā ūdensapgādes pārtraukumi nav plānoti.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.